• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara geayi

#11
Gratuluję udanej akcji Smile Teraz niech ryby odwdzięczą się swym pięknem Smile
Nie mogę się doczekać fotek, gdy już wyrosną.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(02-10-2012, 11:45 AM)qbsztyk napisał(a): ...Ryby (rodzice moich) można zobaczyć tu: http://www.ciklid.org/forum/album.php?albumid=52.
...

Rzadko zaliczam "opad szczeny" ale pomijając aranż akwarium z linku szykują się Ci przecudne ryby qbsztyk Angel
Apisto"walnięty"
Jest: (A: 156 208 218)
Było: (A: 0 (megastoma) 52 80 87 89 100 101 105 106 110 120 122 126 148 159 163 164 174 175 180 182 183 186 188 189 190 198 200 204 207 208 209 211 218 227 231 234 243)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Kuba gratuluję ryb Big Grin. PiękneExclamation
Mają delikatne ubarwienie takie jak lubię. Ja już Twoimi rybami zafascynowałem się na Zoobotanice i cały czas o nich myślę, ponieważ jest w nich jakiś "magnes". Ahh, te GuianacaryWink.
Pozdrawiam Leszek
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Dzięki, to jeszcze filmik Smile

"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Ach łezka mi się w oku kręci jak je widze, aż się zastanawiam znów choćby nad stergiosi. Kuba widzisz już jakieś różnice, czy są jeszcze zamałe?
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(08-10-2012, 14:09 PM)Zimna Zośka napisał(a): Ach łezka mi się w oku kręci jak je widze, aż się zastanawiam znów choćby nad stergiosi. Kuba widzisz już jakieś różnice, czy są jeszcze zamałe?

Ja już widzę. Ich kolor jest bardziej już wpadający w żółto - pomaranczowy pastel. Szczególnie widzę to po największym samczyku. Stergiosi są bledsze. No i to co najbardziej się rzuca w oczy, to oko, przepołowione kruczo czarną krechą Smile
No ale niech jeszcze podrosną, wtedy zobaczymy Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Widać, że mają u Ciebie dobrze Smile

Są piękne, i jak przyjdzie moment kiedy ja się przygotuję na południowe ziemki to zapukam w tym temacie o wszelkie porady z Twojej strony aby u mnie też im było tak dobrze Smile

Tak trzymaj.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Kuba, "Operacja Samum" to małe miki przy tym, czego dokonałeś. Jeszcze raz gratulujęWink
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
No dobra to ujawnie sięWink
Wspaniałe ryby, gratuluje uporu, u Ciebie na pewno "rozwiną skrzydła".
Mam u siebie 4 sztuki i chcę dokupić więcej. Obserwacje większej grupy to naprawde coś wspaniałego. Nie wyobrażam sobie jak to będzie wyglądac u Ciebie z 9 sztukami jak nabiorą dorosłego wyglądu. Odlot.
Pozdrawiam, Piotr >>(XXX)'>

Akwaria: 840 słone, 360 aklimatyzacja Monodactylus sebae do słonej wody, 200 azja roslinne, 160 axolotle córki, 60 Panaqolus, 42 roślinne, 25 krewetki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Witaj Piotr, to pewnie twoje widziałem na youtube, miałeś jakieś tarło? Jak już się ujawniłeś to mile widziane jakieś foty, a i obserwacje z hodowli Wink
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości