• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara geayi

Dlaczego chcesz redukować? To stadne ryby. Z tego co piszesz to masz 2 pary + rybę do bicia Wink
Geayi są raczej spokojne i taki układ jak masz powinien  jeszcze dobrze długo funkcjonować. Nic bym na razie nie zmieniał, do puki ryby nie urosną. Nie mają ciasno.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Podmiany robię w sumie dość nieregularnie, więc trochę zwiększone stężenie NO3 może się pojawić. Postaram się robić odmiany regularnie co ok. 2 tyg dla bezpieczeństwa. 

Skoro tak mówisz dzikakuna to nie będę nic redukował, dokupię tylko stadko jakichś bystrzyków. 

Pomoże ktoś w sprawie płci? Kilka postów wyżej wrzuciłem dwa filmy Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Masz 2+2 (tak na moje oko) jednej ryby nie jestem pewien może niech wypowie się ktoś z większym doświadczeniem

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Czasem takie problemy mogą się pojawić przy podniesionym NO3. Kiedyś taki problem miałem u brzanek różowych. Ucierpiały te słabsze - weloniaste. Nie wiem, jaki był mechanizm, ale na pewno był związany z podniesionym azotem, bo innej korelacji nie było sposobu znaleźć.

Mnie, laikowi w kwestii gujan, również wydaje się, że to będą 2 samce, 2 samice i stawiam na trzeciego, zdominowanego samca.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Okej, dzięki Panowie Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości