• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [78,4L][Ameryka Południowa] Black Waters

#41
18 nełonków a ja widzę 3 Big Grin Bardzo fajny zbiornik Smile
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
Adrianie. Normalnie wykrakałeśExclamation bo z 18neonków ostatecznie mam 3 sztuki.Dodgy
Przez pewien moment padało mi po 2-3 neony/ dzień. Pewnie za ciepła woda (26*C) + to były już starsze rybki ( a przynajmniej te, co zakupiłem na giełdzie) i źle zniosły przenosiny z 8ph do 5ph (aklimatyzacja trwała ponad 24h...).Undecided

Trudno, pomyślę nad innym stadkiem.

Ivanacara rosną. Przybyło im już po 2cm. Big Grin Pięknie się wybarwiły i cieszą oko. Mają dryg do przemeblowań w zbiorniku. Bardzo lubią brać mniejsze gałązki w pyszczki i przekładać z miejsca na miejsce Smile

Akwarium nie wygląda jakoś inaczej. Dodałem tylko jeden korzonek i zasypuje baniak liśćmi. Ryby rosną nie małe dlatego postanowiłem, że bedą miały jak najwięcej miejsca.

Korzeń po lewej stronie zbiornika świetnie się spisuje Smile Filtr nie zatyka mi się co 3 dni.


Załączone pliki Miniatury
   
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
(08-02-2013, 21:56 PM)Pley napisał(a): Adrianie. Normalnie wykrakałeśExclamation bo z 18neonków ostatecznie mam 3 sztuki.Dodgy

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Co ja poradze.. Big Grin Big Grin Big Grin
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości