• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cyphotilapia frontosa

#31
królu bez nerwów - nie wiem skąd od razy tyle emocji. Użytkownik wspomniany przez Ciebie został zbanowany w konsekwencji linków które publikował ale nie to jest chyba w tej rozmowie najważniejsze.
Obsada rzeczywiście nie jest najszczęśliwsza i to widzimy wszyscy. frontosa i Protomelas nie jest według mnie najlepszym wyborem jeżeli pzozstałe to obsada docelowa ale daleko mi tym przypadku od wywoływania krucjaty, czynienia egzorcyzmów i palenia za to na stosie. Jak widac po samcu frontosy ryby są w świetnej kondycji i chciałbym żeby u wszystkich frontosy pływały w takich dużych zbiornikach choćby z gatunkiem z innego jeziora afrykańskiego. Przyznasz chyba że ten samiec czuje się znacznie lepiej od innych osobników swojego gatunku trzymanych w biotopowych zbiornikach ale o długości 150 cm? Nie sądzę żebym sprowokował Cię tylko tym moim pojedynczym postem w którym i tak jest sporo humoru jesli tego nie zauważyłeś. Nie jestem tzw. "nieomylnym znawcą tematu" więc wybacz moją niewiedzę Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Czy JA dobrze widzę Frontoza pływa z Pawiooką ?
Pozdrawiam,
Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
A dlaczego ja nic nie widzę Sad
W poście 22 tego tematu nie widzę zdjęć a z treści wynika, że powinny tam być ???
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Usunalem zdjecia bo wprowadzily jedynie ferment i.... propagowaly zle wzorce. W tym dziale mowimy o Frontosach .. a prezentacje zbiornika mozna zrobic w zupelnie innym miejscu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
(07-01-2013, 00:36 AM)jjacek napisał(a): Usunalem zdjecia bo wprowadzily jedynie ferment i.... propagowaly zle wzorce. W tym dziale mowimy o Frontosach .. a prezentacje zbiornika mozna zrobic w zupelnie innym miejscu.

Oddawaj Cool Dyskusja to dyskusja. Jednym się podoba a drugim nie. Nic tak nie wkurza jak się czegoś szuka w necie i się natrafia na tematy które są niedokończone albo brakuje zdjęć po pewnym czasie.
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Ja chciałem jedynie zobaczyć 4 metrowe akwarium Undecided Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
A moze wystarczy taka straszliwie nudna opowiesc o 3m ....?
http://www.ciklid.org/forum/showthread.p...0L-Akvarie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
(14-02-2013, 07:43 AM)jjacek napisał(a): A moze wystarczy taka straszliwie nudna opowiesc o 3m ....?
http://www.ciklid.org/forum/showthread.p...0L-Akvarie

O rany! Fascynująca dokumentacja foto. Najpierw baniak, później chałupa.
Muszę pokazać to żonce, może zmieni podejścieSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Jak ja lubię takie nudne historie... Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Zeby nie bylo ,ze zupelnie nie na temay i nie ten dzial , to dodatkowe info ...na stronie 84-85 sa i Frontosy Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości