• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sklepy/hodowle/importerzy z Niemiec/Polski/Europy - wysylka tylko lotnicza

#1
Tutejsze sklepy sprowadzaja ryby z Czech, wszystkie ryby to hodowlane ryby i mixy. m.in. kilka rodzajow A. viejita.
Czy ktos z Was ma moze jakis namiar na sklepy/hodowle/importerow z Niemiec/Europy badz z Polski ktore wysylaja za granice samolotem?

Chcialbym cos WF albo F1 po rodzicach WF. Zreszta ta hodowla czeska np. nie ma Dicrossus a moze wlasnie je kupie. Jeszcze nie ustalilem nic. W akwa mam wode o ph 6 teraz, gh w kranie 0. Ph wody zbijalem kwasem i wrzucilem troche szyszek. Wiecej parametrow bede znal jak sie przejade do sklepu akwa do innej dzielnicy. Z gory dziekuje za kazda pomoc. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Zdradź co dokładnie Cię interesuje, i dokąd miałoby być wysłane, bo nie wszyscy przecie wiedzą Smile
Myślę, że możesz popytać w:
goslinea.com - hurtownia z Niemiec
iktus-aqua.fr - z Francji.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Ryby typu apistogramma, dicrossus, nannacara, generalnie ryby z SA bo akwa ma wymiary 96x38x28(wys). Podloze to piach. Dzieki za te strony. Przekaze je do sklepu.
Wysylka na Malte. Odbieral bedzie wlasciciel sklepu bo ja nie mam pozwolen.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Dziekuje PiotrK za te dwie strony/sklepy. Jesli ktos zna jeszcze jakies to bardzo prosze o info. Moze byc na PW. Dziekuje!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości