• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Apistogramma bitaeniata

#31
Zrób koniecznie foto samcowi jak jest na peszony wtedy chciałbym zobaczyć całą kolorystykę Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(27-01-2013, 21:23 PM)ziemian napisał(a): Zrób koniecznie foto samcowi jak jest na peszony wtedy chciałbym zobaczyć całą kolorystykę Wink

Zrobię Wink, rybki jeszcze trochę zestresowane są.Nowy zbiornik,nowy fotograf Cool,i wszelkie próby zbliżenia się z obiektywem do akwarium nie wywołują u nich chęci współpracy.
Pozdrawiam Robert
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
No, samczyk jest naprawdę ładny jak się nastroszy. Muszą tylko się oswoić z nowym zbiornikiem, wtedy będzie chłopak latał za pannami Wink
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Rybki coraz bardziej śmiałe.Samczyk cały dzień pływa od jednej samicy do drugiej,chociaż dobrej fotki nie da sobie strzelić.Za każdym razem gdy chcę mu zrobic zdjęcie odwraca się na pięcie,wali mnie ogonem w pysk Big Grin i tyle...Parę fotek udało mi się zrobić,ale ich jakość nie powala,a i fotograf ze mnie marny Smile.                        
Pozdrawiam Robert
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Samczyk rzeczywiście piękny, początek płetwy grzbietowej czerwony- mój ma pomarańczę Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Bo zacznę żałować Smile Nie oszukiwałem, samczyk piekny Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
(30-01-2013, 23:58 PM)qbsztyk napisał(a): Bo zacznę żałować Smile Nie oszukiwałem, samczyk piekny Smile

Qba jak kiedyś znów najdzie Cię chęć na apisto, masz u mnie najładniejsze jakie będę miał.Tylko teraz to Ty będziesz musiał pofatygować się do mnie osobiście Big Grin.
Pozdrawiam Robert
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
No i jest pierwszy sukces Big Grin.Wczoraj jedna z samiczek złożyła ikrę(najmniejsza),niecały tydzień od wpuszczenia rybek,Cieszy mnie to Smile ,bo to oznacza,że warunki mają dobre Cool.Reszta obsady trzyma się na dystans,każda próba przepłynięcia w pobliżu kokosa kończy się niemiłosiernym laniem.Nawet pigmeje trzymają się na dystans. Foto gniewnej mamusi,zmieniła barwy na bladożółte:    


   
Pozdrawiam Robert
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
I za takie widoki właśnie lubie Apisto Smile
Bardzo dynamiczne rybki. Opieka nad narybkiem jest bardzo ciekawa Smile
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
U mnie samiczka nie utrzymała młodych i podejrzewam że samiec je spałaszował wszystkie...;/
Ale druga wiadomość jest dobra bo 2 samiczka wczoraj złożyła ikrę także mam nadzieję że ta się spisze jako mamaBig Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości