• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Apistogramma paucisquamis

#31
(23-10-2014, 16:18 PM)Wnorus napisał(a): Trzymam , trzymam Smile , wywiozłem nawet do taty miua , żebym mógł się na nie gapić kiedy będę chciał - moje naj ...
Na mendezi chyba się nie doczekam bo to drugi gatunek , który tak bardzo mi się podoba Smile .
Całkiem ładnie wyrosły, nawet na tej ciemnej fotce trochę miedzianego połysku widać. Jak znam życie to się pewnie doczekasz Jezyk.
pozdrawiam
Paweł
Aktualnie - Apistogramma: kullanderii, sp alto tapiche, sp. miua, velifera.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Tempo wzrostu nie jakieś duże ale chłopak podrósł nie mam co . Spróbuję cyknąć jakąś jaśniejszą fotkę co by każdy mógł zobaczyć jakie skubaniec ma kolorki Smile .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Niestety muszę przyznać że rosną o wiele wolniej niż inne np A abacaxis . Z moich 12 sztuk będzie chyba parę samców i samiczek ------ tak przynajmniej wygląda na obecną chwilę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Póki co mamuśka wyprowadziła swoją latorośl na pierwszy spacerek , trochę mam mało czasu żeby się nimi porządnie zająć ale przynajmniej się postaram Smile .

Zdjęcie mocno poglądowe Smile .

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Samiczka prowadzi dzielnie swoją latorośl , nie jest ich dużo a radzi sobie jak może Smile
Jeden z młodzików

   

... i dumny tatuś Smile

   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Maluszki rosną dość wolno i bardzo nierównomiernie ale co ciekawe , że nawet najmniejsze sztuki swobodnie mieszczące się w pysku tucano nie są przez nie ruszane Smile . Samiczka nie chroni małych już z taką zaciętością a te nie widząc dużego zagrożenia rozpływają się po całym zbiorniku Smile .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Co tam słychać u Waszych rybek? Dawno nie było aktualizacji. Może ktoś podrzuci jakieś zdjęcia. W tym tygodniu stałem się posiadaczem 4 malutkich F1 i nie mogę się doczekać jak podrosną. Chociaż na zdjęcia bym popatrzył Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
moje A. paucisquamis powoli rosną i zaczynają już nabierać trochę kolorków:

   
   
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Ruki, pomożesz w identyfikacji płci??

1 : moim zdaniem młody samczyk na 99% Wink                

2: chyba? też samczyk? 
                   

i dwie powyższe ryby razem:
   

3: samiczka?
           
lusterko miała w... nosie Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
1- samiec, 2-na 90% samica, 3- ciężko powiedzieć, ale raczej samiec(wypustka na płetwie ogonowej, rząd niebieskich kropek wzdłuż wstęgi bocznej).
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości