• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [1820l] South America

#11
Jeśli channa do takiego baniaka to tylko pleuro!
Masz dwa w jednym, zachowuje się jak aro a atakuje jak typowa channa Wink
I te turkusowe barwy są czymś czego nie da się opisać a nawet sfotografować bo na każdej fotce ta sama ryba ma inne odcienie Tongue
Generalnie baniak poza właśnie aro i maruda które zamieniłbym na pleuro jest ideałem Smile
Nid mor pikczers Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Zbiorki robi kolosalne wrażenie , co do obsady to kwestia gustu .
[/font]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Jak tam zbiornik ? Masz jakieś świeże fotki .
[/font]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Witam, mam, wrzuce cos na spokojnie jutro. Channa kilka dni temu zostala deportowana na 1,5tys l do znajomego. Po ok 1,5miesiacu spokoju cos zaczelo jej bic na dekiel i robila noca demolke wsrod ryb. Na jej miejsce plywa 3 ponad 30cm pleuro (mialem 8szt w 900l ale 5sprzedalem). Pleuraki swietnie dogaduja sie z cichlami. Jednak te egzemplarze ktore mam sa mocno problemowe pod wzgledem karmienia i trace do nich cierpliwosc (stad sprzedalem 5najmniejszych) i jakby ktos chcial to z checia go obdarzeSmile pozostalymi 3ma sztukami. W akwa plywa jeszcze 80cm oxydoras niger ktory lize dno do czysta po kazdym karmieniu i jest chyba najspokojniejszym duzym gatunkiem suma "akwariowego"Smile A no i zaplatal sie tam jeszcze jakis 35cm strzepiel indonezyjski. Ogolnie chce teraz zrobic raczej czystke (strzepiel i pleuro out!) i isc w same cichle (oczywiscie sum na dnie zostaje). Szukam jakichs duzych osobnikow ale nigdzie w PL nie moge znalezc:/


O kurde ja tu pisze o tym ze mi channa ryby zaczepiala a wy pewnie myslicie ze to chodzi o ta mala. Hehee otoz w ostatnim czasie plywal u mnie 70cm marulioides ale to opowiesc na jutro bo spac ide. Wrzucam kilka fotek i jutro dorzuce nowe i opisze co tam sie u mnie dzialo ostatnio, a dzialo sie sporoooooooo. Ogolnie duzo mieszam, duzo zmieniam, ciagle szukam swojego miejsca w "rybnym swiecie" i ze wszystkich ryb tak naprawde leza mi tylko cichle ktorych nigdy sie nie pozbede i w ktore bede sie staral isc (chce wyselekcjonowac ze stadka 4najladniejsze odobniki i je zostawic). Jutro opisze na spokojnie swoje Klanowe perypetieSmile i wrzuce swieze foty. Pzdr

[Obrazek: a1010.jpg]

[Obrazek: a1111p.jpg]

[Obrazek: a1212.jpg]

[Obrazek: a1313.jpg]

[Obrazek: a1414.jpg]

[Obrazek: a1515.jpg]

[Obrazek: a1616asi.jpg]

[Obrazek: a1717.jpg]

[Obrazek: a1919.jpg]

[Obrazek: a2020.jpg]

[Obrazek: a2121.jpg]

[Obrazek: aa1is.jpg]

[Obrazek: aa2vf.jpg]

[Obrazek: aa3ee.jpg]

[Obrazek: aa4le.jpg]

[Obrazek: aa5bl.jpg]

[Obrazek: aa6y.jpg]

[Obrazek: aa7o.jpg]

[Obrazek: aa8uo.jpg]

[Obrazek: aa9yj.jpg]

[Obrazek: 111yld.jpg]

[Obrazek: bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.jpg]

[Obrazek: aaaaaaaaaae.jpg]

[Obrazek: ccccccccccccj.jpg]

[Obrazek: eeeeeeeeeeeeeey.jpg]

[Obrazek: 17624839.jpg]

[Obrazek: 24391342.jpg]

[Obrazek: 97103572.jpg]

[Obrazek: 27763198.jpg]

[Obrazek: 46593601.jpg]

[Obrazek: 23226155.jpg]

[Obrazek: 16078175.jpg]

[Obrazek: 18470763.jpg]

[Obrazek: 87142568.jpg]

[Obrazek: 87705698.jpg]

[Obrazek: 43791631.jpg]

[Obrazek: 79900137.jpg]

[Obrazek: 17341707.jpg]

[Obrazek: 68404498.jpg]

[Obrazek: 93449234.jpg]

[Obrazek: 90848941.jpg]

[Obrazek: 99457323.jpg]

[Obrazek: 79818796.jpg]

[Obrazek: 75975597.jpg]

[Obrazek: zdjciexm.jpg]



Jutro cdn fotek z opisem wydarzen jakie mialy miejsceSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
WOW!
Ale olbrzymyWink

[412] [AMERYKA CENTRALNA]
[112] [AMERYKA CENTRALNA]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
świeże fotki proszę mi tu zapodać Tongue . Witaj Jacek .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Witam
Fotki super , czekałem tylko kiedy Channa zacznie rozrabiać . Naprawdę zbiornik wygląda super a jak tylko cichle będą w nim same to będzie super wyglądało .
Nigdy nie miałem ich w akwarium ale zawsze fascynował mnie sposób w jaki pobierają pokarm .
[/font]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Jacku, na forum wstawiamy fotografie jako załączniki a nie linki do imageshack !
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Świetny, rewelacyjny zbiornik. Podobny zbiornik mi się marzy ale z ziemiojadami.
Cichla Ocellaris - 35 cm ktoś z warszawy sprzedawał niedawno Tarchomin tel.602-781-527
Ogłoszenie znalazłem tu http://www.gielda.akwarysta.pl/index.php?kat=41
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Piękny zbiornik może nie moje klimaty gdyż wolę Tanganikę, ale naprawdę powalający. Ja mam pytanko bardziej techniczne, a mianowicie interesuje mnie oświetlenie. Ile kosztuje taki system? Jak jest to wszystko podłączone i gdzie mozna zakupić wszystkie potrzebne materiały?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości