• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [1820l] South America

O szaleństwo jakie węgorze spasione, jaką masz temp. w tym akwa gdzie są? Ten którego wzięłam od Ciebie też na początku po całym akwa śmigał a teraz potrafi po 2 m-ce się nie pokazać :/ może to kwestia temperatury bo w lecie szalał przy przedniej szybie...
Pozdrawiam Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Witam, ten ktorego wzielas ode mnie to mastacembelus armatus, moje to m. erythrotaenia (wegorek ognisty). Twoj rosnie "troche" mniejszy. U mnie temp w zimie waha sie pomiedzy 25-26 (po podmianie przez 2-3dni utrzymuje sie 27-28C bo podmieniam wode dolewajac cieplej). Ale to raczej nie kwestia temp wody bo bez wzgledu czy jest 25 czy 28 ryby zachowuja sie tak samo- czasem poleza przy korzeniu a tak to smigaja po calym akwa. Tak jak pisalem wczesniej u poprzedniego wlasciciela plywaly w 700l wraz z pawiookimi i tam zdecydowana wiekszosc czasu spedzaly w kryjowce z rury wychodzac tylko do karmienia. Szczerze mowiac nie mam pojecia co ma na to wplyw- moze u mnie czuja sie bezpieczniej? Moze pasuje im polmrok ktory mam w akwarium (tylko do krecenia filmow i robienia zdjec odpalam max oswietlenie). A ile cm ma juz twoj? Jak dobrze pamietam to mial chyba kolo 20 cm? Urosl od tamtego czasu?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
O widzisz, u mnie jesienią/zimą nie przekracza 24C. Nie wiem ile on może mieć teraz cm, muszę sprawdzić, ale na oko widać że jest sporo większy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
I jak akwa ? Można prosić jakieś fotki ? Smile
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości