• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Buszowiec ostropyski, Pielęgnica Uaru

#1
Witam orientuje się ktoś gdzie można kupić owe rybki. Jestem z okolic Wrocławia Pozdrawiam


Załączone pliki
.jpg   uaru_oranz_1.jpg (Rozmiar: 12.36 KB / Pobrań: 203)
.jpg   1253741705.jpg (Rozmiar: 25.04 KB / Pobrań: 189)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
ragna84 PW
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
To są tak trudne do zdobycia ryby, że trzeba ich szukać specjalnie jakoś... dziwne. Gdyby coś to do buszowców dostęp mam, także WF. To pisałem ja... Wuja Kill Smile Pawle, sądzę, że pomożesz w zdobyciu tych rarytasów Wink
[Obrazek: 1044484_384630484998260_312802314_n.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Kolego ty sie nie nabijaj tylko pomóż Smile jakaś mała rada moze gdzie szukać Smile
A i jeszcze jedno dopiero dzisiaj dołączyłem do tego forum i potrzebuje legendy do waszych skrótów bo totalnie ich nie kminie. Pozdro
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
O ten skrót chodzi: Wuja Killi? To ja Smile
Się nie nabijam, ale są to ryby dostępne od ręki, wchodzisz do sklepu i albo mają, albo po następnej giełdzie już je masz i odbierasz.
Chcesz je razem trzymać? Jak pisałem z konta mojej piękniejszej połowy - WF(dzikie - bo może o ten skrót też chodzi Wink ) są dostępne od ręki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
A PW to prywatna wiadomość, to tak w kwestii wyjaśnienia wszystkich skrótów Big Grin

Napisałem Ci gdzie znaleźć buszowce. Młode uaru znajdziesz choćby nawet w wielu sklepach zoologicznych w galeriach handlowych.
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Dzięki panowie za pomoc, jeszcze rano miałem taki plan ale ale raczej zrezygnuje z uaru i pomyśle nad czymś mniejszym, obecnie mam roślinniaka ale niebawem planuje zmienić aranżacje na ala czarne wody
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Uaru nie nadają się do roślinnych zbiorników. Proponuję poczytać i założyć akwarium biotopowe. Zwróć uwagę że buszowiec zamieszkuje Azję, a ta pielęgnica Amerykę.
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Ja nie chce trzymać Uaru w zieleniaku Smile , napisałem tylko że obecnie posiadam taki zbiornik ale bede zmieniał aranżacje na czarne wody i szukam rybek powoli Smile Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Pawle, Buszowce to Afryka Wink Tongue Częsty błąd, wszyscy myślą, że labirynty to tylko Azja.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości