• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [144][Ameryka Południowa]

#11
ja zastanawiam się nad wpuszczeniem zbrojnika do swoich pupili i pytanie - czy u Ciebie zbrojniki robiły podchody do ikry?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Ogólnie każda ryba chętnie poczęstuje się darmowym białkiem również zbrojniki, ale wiele zależy od preferencji pokarmowych danego gatunku zbrojników.Pod tym linkiem masz trochę moich spostrzeżeń dotyczących zbrojników w akwarium ogólnym z pielęgniczkami http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=61
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
no dzięki za linka, w zasadzie to, że zbrojnik będzie dobierał się do ikry to jest do przewidzenia, tylko jak sobie będą z tym radzić rodzice? Czekam na odp. Sebosa
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
RafaHell, w linku który Ci podałem jest opisane również zachowanie rodziców( szczególnie samiczki A.baenschi) w stosunku do zbrojników. Jeżeli chodzi dokładnie o odpowiedź Sebosa na nurtujące Cię pytanie, to zawarta jest ona chyba w 4-tym poście jaki napisał na pierwszej stronie.Wystarczy dokładnie przeczytać od nowa Smile
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
tak o zachowaniu pielęgniczek przeczytałem (przy okazji - sensownie to opisałeś), a co do zbrojników Sebosa to masz rację rzeczywiście jest - pośpiech mnie kiedyś zgubi...

pzdr
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Czasami najtrudniej jest znaleźć coś, co jest na samym wierzchu.Często też tak mam, takie zagonione czasy Smile
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości