• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Filtr kubełkowy HW-302

#21
Jeśli już myślisz o JBLu to popatrz na edycje GreenLine czyli 901 - to samo co 900 ,ale znacznie mniejszy pobór prądu.
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Pumba, pisalem o filtrze ktory jest docelowo do akwarium max 600L, Ty chyba az takiego nie potrzebujesz( oczywiscie im wiekszy tym lepszy, jak to z kublem) Mozesz wybrac wariant mniejszy, za mniejsza kase.
540L; 2szt. Vieja hartwegi. Wreszcie to wygląda dobrze! Czekam na młode.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Pumba. To kup używany. Będzie taniej
RAFAŁ                                                            
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Z dwojga zlego to bral bym NOWY, a tanszy, do uzywek w zakresie filtrow to jakos nie mam przekonania.
540L; 2szt. Vieja hartwegi. Wreszcie to wygląda dobrze! Czekam na młode.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
(20-07-2012, 09:34 AM)UKASH napisał(a): Z dwojga zlego to bral bym NOWY, a tanszy, do uzywek w zakresie filtrow to jakos nie mam przekonania.


A ja bym po prostu poczekał dozbierał kasy i kupił bym droższy ale pewny i wydajny sprzęt, w końcu masz jeszcze czym filtrować wodę jeśli wytrzyma ze trzy miechy to co masz teraz to coś do tej pory uzbierasz i kupisz jakiś lepszy sprzęt a nie chiński badziew. Takie jest moje zdanieSmile Pozdro

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
kurde byłem dzisiaj w zoologicznym i patrze że wiekszość baniaczków ma właśnie te filtry HW 302. Z ciekawosci zapytałem jak sie sprawuja i odpowiedz była: bez żadnych problemów z tym że zaczepy na wkłady moga się łamać bo są ze słabego tworzywa. Teraz już zgłupiałem ...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Myśl nad JBL, Tetrą lub Aquaelem Wink
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
(20-07-2012, 15:15 PM)Pumba napisał(a): kurde byłem dzisiaj w zoologicznym i patrze że wiekszość baniaczków ma właśnie te filtry HW 302. Z ciekawosci zapytałem jak sie sprawuja i odpowiedz była: bez żadnych problemów z tym że zaczepy na wkłady moga się łamać bo są ze słabego tworzywa. Teraz już zgłupiałem ...

Dziwie się że w zoologu używają takiego sprzętu. Ale może nie jest taki zły. Chociaż ja nie myślę sprawdzać, kiedyś myślę dołożyć do mojego zbiorniczka drugi kubełek ale to będzie chyba JBL, ale na Tetre nie narzekamSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Pumba nie żaluj kasy na filtr ja mialem jbl cristal profil1200 chodzil mi 6 lat na koniec powymienialem zawory, wirnik, nowe rury i chodzil jak nowy.Sprzedalem z pocalowaniem ręki za 150zl.Teraz mam eheim i tez jestem zadowolony,pamietaj ze lepiej dolozyc i kupic cos markowego noj sa czesci do takich filterków.Zobacz ile Juwel wew kosztuje tez sa dobre filterki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
może macie racje doloże i może kupie ten JBL e900
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości