• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Filtr kubełkowy HW-302

#11
juz zakupiłem tego Aqua Szut dziwne u mnie w jednym sklepie cena jest 78 zł w innym 51 zł Big Grin chyba trafiłem na okazje jakąś. Zobaczymy jak bedzie sie spisywał może niebawem wstawie zdjęcia i opisze ładnie zbiornik jutro bede miał zrobione testy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Jak bym miał kupic aqua szuta to lepiej było kupic kubel hw 302.
Ja go miałem i mam zresztą. Jest wszystko ok. u mnie chodzi kilka lat jajko biolog nigdy nie było żadnej awarii.
RAFAŁ                                                            
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Wiesz to że kupiłem aqua szuta nie znaczy że kiedyś nie zainwestuje w kubeł. Na razie kupiłem go bo był tańszy i myśle ze na chwile wystarcza te dwa co mam.
Jakie zdanie mielibyście jeszcze odnośnie czegoś takiego:
1: http://allegro.pl/filtr-kubelkowy-fluval...10234.html
2: http://allegro.pl/filtr-kubelkowy-aqua-n...83180.html
3: http://allegro.pl/tetra-ex-700-filtr-kub...20294.html
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Niewiele tańszy. A kubeł jest o wiele lepszy. Ważne żeby wszystko chodzilo i jak nalezyciej spełniało swoją funkcję.
Sądze, że 1 i 3 są bardzo dobre a 2 nie mam pojęcia.
Tobie polecałbym do twojego zbiornika 3 pozostałe raczej za małe choc zależy doczego mają sużyc.Ja zakładam zawsze, że lepiej większy.
RAFAŁ                                                            
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(18-07-2012, 13:32 PM)RafalMMA napisał(a): Niewiele tańszy. A kubeł jest o wiele lepszy. Ważne żeby wszystko chodzilo i jak nalezyciej spełniało swoją funkcję.
Sądze, że 1 i 3 są bardzo dobre a 2 nie mam pojęcia.
Tobie polecałbym do twojego zbiornika 3 pozostałe raczej za małe choc zależy doczego mają sużyc.Ja zakładam zawsze, że lepiej większy.

Ja też bym obstawiał Tetre ale pierwszy filtr też z tego co mi wiadomo jest dobrySmile O dwójce nic nie wiem prawdopodobnie chińczyk, a co o nich mówią to wiesz samSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Fluval ma zazwyczaj bardzo dobre opinie, Tetra również jest godna polecenia. Aqua Nova to już niższa półka, więc wolałbym już wspomnianego przez mnie MidiKani 800 Wink
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
chyba się zdecyduję na tą tetre tylko kasy uzbieram wiecej. A co myślicie jeszcze o JBL e900 ?
http://allegro.pl/filtr-jbl-cristalprofi...13288.html cena podobna a przepływ ma chyba wiekszy
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Wybierając między Tetrą a JBL to wybrałbym to drugie, ale oba raczej powinny być ok Wink
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Od 3 dni testuje( w zasadzie to nie test, normalna praca- stary Tetra ex1200 po 6 latach padal, cos bylo z wirnikiem, ostatecznie ulamalem tez i zaworek, mniejsza z Tetra)wiec testuje JBL e1501 greenline, poczatkowa ocena wizualna i praktyczna na duzyyyyy "+", za cene 399zl brutto zdaje sie byc dobra opcja jako zew. biologiczny( osobiscie dosypalem sporo starych wkladow ceramicznych z poprzednika. Do bazowych wypelnien, jakie otrzymujemy w zestawie z filtrem, da sie spokojnie doladowac 30-40% wiecej) Proponuje JBL, mnie przekonuje w relacji jakosc/cena. Co do Tetry ex 1200, dzialala u mnie przez lata z malymi zarzutami, ogolnie dobry kubel. Zwroc prosze uwage ze obecnie Tetra ex ma juz kolejna edycje( ktos tu na forum zaprezentowal jej test wstepny, wiele poprawiono). W "Chinczyka" sie nie baw, kubel to nie wewnetrzny mechanik; jak padnie - katastrofa w akwarium, a jak sie rozszczelni - katastrofa dla domownikow i sasiada.
540L; 2szt. Vieja hartwegi. Wreszcie to wygląda dobrze! Czekam na młode.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
400 zł aż tyle nie chce wydac na filtr Tongue Pomyślę nad tetra albo tym JBL. Byle do wypłaty Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości