• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl

#11
A wszystko w wodzie o bursztynowym zabarwieniu, która będziemy często zassysać wężem, niby podmiana Smile
A tak serio to planujemy 3 zbiorniki z 3 różnymi biotopami, z pielęgniacami oczywiście. Oraz kostka Big Grin Aranż owiany tajemnicą Wink Ale pielęgnica będzie Big Grin

Za chęć pomocy bardzo dziękujemy, każde kończyny będą przydatne Smile

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
A gatunki to też tajemnica?
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Paweł, nie lubisz niespodzianek? Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Może być niespodzianka Cool
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Firma Diversa która a targach ZOO-BOTANICA 2012 udziela stowarzyszeniom wsparcia w postaci użyczenia zbiorników zrobiła kolejny ukłon w stronę for i stowarzyszeń oferując nam możliwość odkupienia zbiorników po wystawie. W ofercie są zestawy od nowych na rynku nanoLED 30 aż po 450l zbiorniki.
Oferta jest skierowana tylko do użytkowników for oraz członków stowarzyszeń które biorą udział w targach ZOO-BOTANICA. (zakupu mogą dokonać osoby które nie przyjeżdżają na botanicę, jednak muszą być użytkownikami danego forum/członkami stowarzyszenia. Jest możliwość zakupu poszczególnych elementów zestawów.

Zestawy można obejrzeć na Stronie firmy Diversa

W pliku są podane zestawy oraz ceny.Ceny są oczywiście brutto. Postaramy się na bieżąco aktualizować rezerwacje. W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt mailowy na adres rynkar@diversa.info.pl

lista i cennik zestawów tutaj

Akwaria będą do odebrania w Wrocławiu, po zakończeniu targów ZOO-BOOTANICA.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Mnie nie będzie ale poczekam na fotki które jak myślę będą obowiązkowo.
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Witam Panowie możecie opisać którego dnia co się mniej więcej będzie działo, bo nie wiem w który dzień najlepiej się wybrać. Pozdro
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Wystawa akwarystyczna będzie trwała cały weekend, a z tego co widzę to na stronie firmy Wigor brak jest oficjalnego programu targów.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(24-08-2012, 08:20 AM)ragna84 napisał(a): Witam Panowie możecie opisać którego dnia co się mniej więcej będzie działo, bo nie wiem w który dzień najlepiej się wybrać. Pozdro

mając w pamięci wcześniejsze targi to moim zdaniem nie ma dość mocno zróżnicowanych dni wystawowych. Poszczególne dni różnią się ew. konkursami organizowanymi w ramach targów. Są to przeważnie tematy pieski-kotki- myszki itd.
Jeżeli zaś chodzi o akwarystykę to jest tak jak napisał Piotrek, wystawa akwarystyczna jest "niezmienna" przez cały czas trwania targów i wszelkie konkursy związane z akwarystyką są organizowane w sobotę.
Ja osobiście polecam sobotę-niedzielę (tak do 17-tej). Wydaje mi się że najwięcej zwiedzających i atrakcji jest właśnie w te dni.
Pozdrawiam Leszek
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
(24-08-2012, 08:20 AM)ragna84 napisał(a): Witam Panowie możecie opisać którego dnia co się mniej więcej będzie działo, bo nie wiem w który dzień najlepiej się wybrać. Pozdro


Jest już oficjalny program całych targów:
http://www.wigor-targi.com/targi,682,Pro...3%B3w.html
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości