• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zoo-Botanica 2012 & Cichlidae.pl

#1
Witamy,

Jak zapewne wielu z Was wie, co roku we Wrocławiu są organizowane Targi Zoo-Botanica. W tym roku impreza zapowiada się szczególnie interesująco; warto zwrócić uwagę że współorganizatorem tego wydarzenia jest zaprzyjaźnione forum Pleco.com.pl.

Tym samym Cichlidae.pl nie mogło odmówić sobie przyjemności uczestniczenia w targach, wystawie, i ogólnie rzecz ujmując - spotkaniu z akwarystami z całej Polski. Będziemy mieli własne stanowisko i planujemy wystawić 3 zbiorniki: 200, 240 i 576L.
Weźmiemy też udział w konkursie nano akwariów.

Jeżeli znajdzie się wśród Was ktoś, kto chciałby pomóc w stawianiu akwariów (co będzie miało miejsce w czwartek, 13. września), pragnie z dumą reprezentować forum w koszulce z logo, albo po prostu wpadnie by wymienić parę zdań - zapraszamy Smile

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, np. na wystrój stanowiska, czy akwariów - czekamy na propozycje.

Wasz Cichlidae.pl Team
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ja tradycyjnie z ekipą KMT będę i jak będzie potrzebna jakaś pomoc w wolnych chwilach na naszym stoisku, chętnie pomogę przy "rozkładaniu" stoiska Cichlidae.pl i pewnie nie tylko ja Smile.
Bardzo fajna impreza i można spotkać wielu ciekawych ludzi. Warto być na ZoobotaniceSmile
Pozdrawiam Leszek
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Leszku, ekipa Cichlidae.pl na pewno nie pozostanie dłużna! Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(29-06-2012, 10:59 AM)Topielec napisał(a): Leszku, ekipa Cichlidae.pl na pewno nie pozostanie dłużna! Smile
no i o to chodziBig Grin
Pozdrawiam Leszek
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Ważne info dla Wszystkich, którzy się wybierają, wróć, info dla Wszystkich, bo wszyscy się wybierają Big Grin

Znane są ceny biletów:

- normalny: 17 zł.
- ulgowy: 12 zł. (dzieci, młodzież szkolna, studenci) Pamiętajcie o legitymacji Wink

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(30-06-2012, 19:56 PM)Killifish napisał(a): Znane są ceny biletów:
- normalny: 17 zł.
- ulgowy: 12 zł. (dzieci, młodzież szkolna, studenci) Pamiętajcie o legitymacji Wink

ale dla stałych ekip "obstawiających" stoisko klub, stowarzyszenia przez cały okres imprezy osoby będące w takim zespole mają wstęp wolny na podstawie identyfikatora otrzymanego od organizatorów tuż przed wejściem. Z tego co wiem, a tak było do tej pory, podaje się ile klub, stowarzyszenie potrzebuje wejściówek. Fakt, nie wiem jak to będzie w tym roku, ale widzę logo Cichlidae.pl na plakacie czyli kontakt z organizatorem jest i pewnie coś powiedzą więcej.
Pozdrawiam Leszek
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Leszku, to co napisałeś jest oczywiste, moja informacja była dla wszystkich, którzy się wybierają Nas zobaczyć Tongue Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Cytat:warto zwrócić uwagę że współorganizatorem tego wydarzenia jest zaprzyjaźnione forum Pleco.com.pl.

Jako iż pleco jest wrocławskie i mamy tu spore możliwości tak więc służymy swoją bazą w zakresie wsparcia taktycznego, zaopatrzeniowego oraz ratunkowego.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(28-06-2012, 21:30 PM)Cichlidae.pl Team napisał(a): Będziemy mieli własne stanowisko i planujemy wystawić 3 zbiorniki: 200, 240 i 576L.
Weźmiemy też udział w konkursie nano akwariów.

Temat ucichł, a do imprezy coraz bliżej Smile Z chęcią się dowiem co Team planuje wystawić w tych zbiornikach. W ramach możliwości mogę również pomóc.
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
W zbiornikach będą pływać hostessy podające kawior i sushi z najrzadszych pielęgnic.Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości