• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kulinarny wątek zbiorczy

#21
Dzięki Marta,
Dostałem ślinotoku już w trakcie czytania przepisu, normalnie jak pies Pawłowa po zobaczeniu lampki i usłyszeniu dzwonka.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Poczekaj Darku, Rusty coś wrzuci dziś w tym temacie Tongue Do tej pory zapach czekolady się unosi Big Grin Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Dobrze, dobrze, czekolada górą! Nawet Isia powiedziała, że dzień bez batonika czekoladowego jest dniem straconymTongue.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Każdy ma swój sposób na czekoladę i na jej wykorzystanie.
Ja na przykład lubię roztopić pół tabliczki czekolady z 2 łyżkami olejku i polać ciepłą mieszanką duży i apetyczny kawałek mięsa.
   
Następnie wykonywać masaż, który bardzo relaksuje zarówno masażystkę jak i obiekt. Szczerze polecamy wszystkim amatorom czekolady Smile
[Obrazek: 1044484_384630484998260_312802314_n.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
(20-07-2012, 23:02 PM)Rusty napisał(a): Każdy ma swój sposób na czekoladę i na jej wykorzystanie.
Ja na przykład lubię roztopić pół tabliczki czekolady z 2 łyżkami olejku i polać ciepłą mieszanką duży i apetyczny kawałek mięsa.
Następnie wykonywać masaż, który bardzo relaksuje zarówno masażystkę jak i obiekt. Szczerze polecamy wszystkim amatorom czekolady Smile

To już podchodzi pod perwersję Wink
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Killi, Ty to potrafisz się ustawić, a nawet ułożyćWink.
Jak wykorzystaliście drugą połowę czekoladyBig Grin?
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
(20-07-2012, 23:02 PM)Rusty napisał(a): Każdy ma swój sposób na czekoladę i na jej wykorzystanie.
Ja na przykład lubię roztopić pół tabliczki czekolady z 2 łyżkami olejku i polać ciepłą mieszanką duży i apetyczny kawałek mięsa.
Następnie wykonywać masaż, który bardzo relaksuje zarówno masażystkę jak i obiekt. Szczerze polecamy wszystkim amatorom czekolady Smile


To co zobaczyłem- mam dość Big Grin, a myślałem że Rusty wrzuci coś naprawdę apetycznego Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Qba - spróbować musisz, tylko ja będę masował Tongue Wtedy nie będzie zakrawać o perwersję, a nią bądzie Tongue Wink

Darek - 2 połowę czekolady wyślemy pocztą Tobie Wink

Ziemian - jeśli już bym Tobie apetycznie wyglądał, to serio stary, "neonki Inessa" już wolałem Tongue

Powiem tak. Świetna sprawa i nie ma co sobie żartować, bo jeśli ktoś nie miał okazji, to nie wie o czym mowa. Tego ciepła i zapachu nie odda nic, bo nie wiem jak opisać jedzenie czekolady, a co dopiero jej wchłanianie przez skórę Wink Połączone z fachowo zrobionym masażem relaksacyjnym, działa na wszystkie zmysły.
Rusty wrzuciła to głównie ze względu na Darka, Naszego miłośnika czekolady, aby poznał coś nowego, a przyznacie, że przepis prosty, bo tylko olej do czekolady Tongue A poruszenie u samców - bezcenne Big Grin Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Cytat:
(21-07-2012, 01:57 AM)Killifish napisał(a): Darek - 2 połowę czekolady wyślemy pocztą Tobie Wink

Wuju, stary byku, nie takiej odpowiedzi oczekiwałemHuh.
Myślałem o dwóch innych opcjachIdea.
Pierwsza, "obiekt" zamienia się miejscami z masażystką i w taki oto piękny sposób reszta czekolady żegna się ze swoim bytem w formie stałej konsystencjiTongue.
W drugiej, "obiekt" - zasmakowawszy dobrodziejstwa masażu czekoladowego - kontynuuje go, wykorzystując resztę czekolady do pozostałej części ciała (wtedy byłbyś wiarygodniejszy pisząc o tych wszystkich zmysłach etc.)TongueTongue.
Ale nie przejmuj się, wszystko przed Tobą. Następnym razem poproś Rusty o roztopienie 5 czekolad - w końcu jesteś niemałym klocemBig Grin.

Rusty,
Jakiego olejku najlepiej użyć do tego masażu?


Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Darku - nie mogę wszystkiego opisywać w tym dziale, chyba, że przeniesiemy temat do działu Rozmnażanie Pielęgnic Tongue Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości