• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Co najlepszego do filtracji 78l akwa

#11
Killi z dostępnością nie będzie problemu bo kolega Similek z Łódzkiego forum pewnie by mi go załatwił, a gość jest pewny i sprzedaje Eheim'y w bardzo dobrych cenach i stanie. A z czym 2213 będzie lepszy od 2222 ???
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Eheim to inwestycja, więc weź większy, na wypadek gdybyś zmieniał kiedyś akwarium na większe (o ile dany model ma regulację przepływu oczywiście). Niemniej moim zdaniem taka nadfiltracja jest zbędna. Zwykła turbinka z gąbką da radę, chyba, że zależy Ci na estetyce.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Nie wiem jaką pielęgniczki potrzebują nadfiltrację o ile potrzebują, ale myślę że Eheim Classic 150+BIO (2211 + BIO) lub Eheim Classic Eheim Classic 250 (2213) powinny być w porządku.
Pozdrawiam Leszek
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
I pewnie się na tego Classic'a 2213 zdecyduję, myślę że do 100zł kupię jakiegoś w pełni sprawnego...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
2213 kupisz spokoje do 100 zł, ja kupiłem 16 letniego tego eheima i na początku zadowolony nie byłem, chodził jak pralka..
Ale po wysmarowaniu wazeliną magnesu i trzpienia oraz postawieniu go na gąbce ucichł. Smile


240 l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Tzn ja nie będę na pewno brał takiego starego, kupując Eheim'y patrzę na serię jednak bo to jest dość ważne,
Eheima 2224 mam z 2002 roku także jest to optymalna seria jeszcze, ale 16 letniego bym chyba nie kupił.
Chodzi mi od początku cichuteńko, wręcz bezszelestnie nawet jak stoję od niego 2m.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Ja też bym nie kupił 16 letniego, tylko jak kupowałem nie wiedziałem po czym zobaczyć ile ma lat.
Gdy się okazało że chodzi jak pralka zacząłem szukać w necie i znalazłem jak to sprawdzić...


240 l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości