• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [27][Ogólniak] Akwarium mojej dziewczyny :)

#11
(20-06-2012, 08:58 AM)qbsztyk napisał(a):
(20-06-2012, 07:58 AM)Topielec napisał(a):
(19-06-2012, 23:21 PM)filas napisał(a): Pozazdrościć, wspólne zainteresowania się rozwijają, u mnie to nie zadziałało, jestem osamotniony z moim hobby Sad

Nie tylko Ty Tongue

Świetnie to wyszło! Smile

Ruki sobie roślinniaka zrobił i niby jego dziewczyny Big Grin
Kuba, ja tylko doradzałem. Justyna wszystko sama wymyślała i robiła. Wink

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Fotki Dario dario możecie oglądnąć w tym wątku-> http://www.cichlidae.pl/showthread.php?tid=1399
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Jak akwarium się rozwija? Wiem, że straciliście tą parkę, jak młode się w nim czują?
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Maluchy czuję się świetnie. Smile Niestety jestem zmuszony do restartu gdy tylko młode podrosną. Wynika to z tego, że kupione przez mnie kryptokoryny rosną zbyt wielkie w tym akwarium. Zagłuszyły przez to ta drobnolistną nadwódkę.
Zrobił się wielki i mało dekoracyjny gąszcz. Krypto zostaną zastąpione jakąś małą żabienicą(E. tenellus?) lub strzałką.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(20-06-2012, 08:58 AM)qbsztyk napisał(a): [quote='Topielec' pid='20379' dateline='1340171937']
[quote='filas' pid='20372' dateline='1340140877']
Pozazdrościć, wspólne zainteresowania się rozwijają, u mnie to nie zadziałało, jestem osamotniony z moim hobby Sad ......................


..................Ruki sobie roślinniaka zrobił i niby jego dziewczyny Big Grin

No tak, z roślinek się nabijacie a chcecie, żeby Wasze laski pasję podzielały... ech... faceci...

M.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(19-10-2012, 16:21 PM)Marlentje napisał(a):
(20-06-2012, 08:58 AM)qbsztyk napisał(a): [quote='Topielec' pid='20379' dateline='1340171937']
[quote='filas' pid='20372' dateline='1340140877']
Pozazdrościć, wspólne zainteresowania się rozwijają, u mnie to nie zadziałało, jestem osamotniony z moim hobby Sad ......................


..................Ruki sobie roślinniaka zrobił i niby jego dziewczyny Big Grin

No tak, z roślinek się nabijacie a chcecie, żeby Wasze laski pasję podzielały... ech... faceci...

M.
Hehe, na szczęście moje kochanie najbardziej lubi akwaria bez roślin Big Grin
Sorry za OT

.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Jak już coś napisali to chciałbym zobaczyć obecny wygląd akwarium SmileBo miał być robiony restart.
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(19-10-2012, 16:21 PM)Marlentje napisał(a):
(20-06-2012, 08:58 AM)qbsztyk napisał(a): [quote='Topielec' pid='20379' dateline='1340171937']
[quote='filas' pid='20372' dateline='1340140877']
Pozazdrościć, wspólne zainteresowania się rozwijają, u mnie to nie zadziałało, jestem osamotniony z moim hobby Sad ......................


..................Ruki sobie roślinniaka zrobił i niby jego dziewczyny Big Grin

No tak, z roślinek się nabijacie a chcecie, żeby Wasze laski pasję podzielały... ech... faceci...

M.

Nie z roślinek, tylko z Rukiego, jeszcze mało go znasz, ale on ogólnie roślinom mówi stop, ale gdzieś tam w głębi duszy je lubi i po cichu roślinniaczki robi Wink Ja jak najbardziej, lubię roślinki Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
A mnie się wydaje, że tu nie chodziło w ogóle o akwarium, Ruki po prostu chciał się pochwalić, że ma dziewczynę Tongue

I wcale mu się nie dziwię Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości