• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać.

Kiedyś obiecałem, a dokładnie 10.06.2012 że "upoluję" Betta rutilans w moim akwarium. Z racji tego że przybyło mi kilka ciekawych mchów i roślin postanowiłem sobie zrobić sesję zdjęciową nowych nabytków do mojej dokumentacji. Dziwnym trafem wspomniane bojowniki - małe zadziory (to widać po minach na fotkachWink) bardzo ładnie sie prezentowały więc udało mi sie zrobić kilka fotek tego dość płochliwego gatunku. Jak zauważyłem pewniej się czują jak w akwarium jest więcej roślinności (u mnie w tym akwarium to przeważnie mchy, wątrobowce, mini bolbitis i mikrozoria). Pływają dużo śmielej jak były w akwarium z machami o drobniejszych i bardziej "płaskim" pokroju (mini pelia, różne fissidensy, triangle moss i takie tam). ulubiona roślinnośc to duże "połacie (ok.1/2 dna) Lomariopsis lineata (SuBwassertang )

   
   
   
   
   
   
   




Załączone pliki Miniatury
   
Pozdrawiam Leszek
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - przez Killifish - 29-05-2012, 20:26 PM
RE: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - przez rufus - 30-10-2012, 22:33 PM

Skocz do:


Browsing: 5 gości