• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać.

#87
(20-06-2012, 13:43 PM)Killifish napisał(a): Artur - zalezy ktore akwa. Hodowlane odmiany - tak, to podstawa w naszym klimacie, temp. czesto 30 stopni. Dzikie - zalezy od gatunku. Te zimnolubne maja siatki na komary, te cieplolubne pokrywy lub szybki.
Szczerze, nie obserwuje wyskakiwania, ostatnio z 3 lata temu wyskoczyl mi samiec hodowlany HM2C41TAJ a tak nie ma problemu.

Co do odchowania macrostom - mam tajemny sposob. Zdradze tylko, ze ta karma plywa u nas. Chodzi o jej specyficzny ruch. I tyle powiem Smile


Hodowlane to nie bojowniki...Tongue
U nie wyskakiwały (nie licząc tego baby-alfa), bo zawsze było przykryte Big Grin Jednak wielokrotnie u hodowców w DE widziałem akwa przykryte. W rozmowach też o tym mówili. Niektórzy mieli też sposób bez przykrycia, ale wtedy dywan z rzęsy ;-) Co do wielkości akwa to fakt, niektóre miały 20x15x10cm ;-)

Specyficzny ruch tego co pływa w naszym kraju....hm to mogą być oczliki lub wioślarki...sprawdzę to Big Grin
Co do odchowu to raz mi się udało ;-)


Załączone pliki Miniatury
   
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - przez Killifish - 29-05-2012, 20:26 PM
RE: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać. - przez arsik - 20-06-2012, 14:34 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości