• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać.

#31
Zapewne sokiem marchwiowym Ruki Smile
Korzeń jest sosnowy, wysuszony przez 2 lata, moczony rok w stawie, docięty na wymiar tylnej szyby, na której nie będzie niebieskiego tła - pozostałość po Tandze - a będzie tło DIY.

Piotrek, BB możesz Wink Widzę, że bojki hodowlane nie wywołują w Was dreszczy Big Grin

Wszystkie zdjęcia się wyświetlają? W boksach widzicie 4 foty, bo ja widzę 2.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(09-06-2012, 21:46 PM)Killifish napisał(a): Betta vel Pan Ruki

piękne ryby i zapewne ciekawe Smile. Kiedyś takie "cuda" chciałem hodować i zmierzyć się z nimi, ale dostępność u nas niestety kiepska Sad.
Czy ten korzeń jest piękny, nie wiem może i tak. Korzeniami raczej się nie pasjonuję i nie nakręcają mnie, a mam trochę drewna w moich mchach. Wolę oglądać i "nakręcać" się rybami, mchami. To tak trochę złośliwie z mojej strony za tą Tangę i za ten korzeń co "wypchnął" Tanganikę z akwariumWink.
Nie pasjonują mnie tez za mocno warianty hodowlane.

ps. jakie gatunki miałeś z Tangi? Ja widzę wszystkie fotki.
Pozdrawiam Leszek
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Wrzuć zdjęcie tego HMPK którego mi wysłałeś, to może się ktoś ucieszy tak jak ja :-D
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Leszku, w 720 mialem Peru biotop, po limfocystozie i odwiedzinach u Marty i Roberta w TT, postawilem na tange i zalalem akwa, aranz byl, ryby mialem brac po ST i chcialem trofki wybrac. Nigdy nie mialem ryb z jezior, jakos nie moja bajka i jak Marta stwierdzila, gdy ostatecznie zrezygnowalem z tego pomyslu, ze nie pasuja do mnie. Ma racje. Sa ryby ktore sie czuje, ja ryb z jezior... No nie bardzo. Doceniam ich piekno i zachowania, doceniam ludzi dla ktorych sa calym swiatem, ale ja nie czuje tego czegos. Musimy byc roznorodni Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Korzeń wygląda, jak jakiś mityczny potwórSmile
A hodowlane bojki świetne, niesamowite okazy.
Oczywiście mój wzrok od razu przyciąga jasny strzepiasty, ale to tylko taka moja słabość ;p Obiektywnie patrząc wiadomo, który największe wrażenie robi - kształt płetw i ta patriotyczna kolorystyka, zachwycające.
[Obrazek: 1044484_384630484998260_312802314_n.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
(09-06-2012, 20:59 PM)Killifish napisał(a): Podobno w B-B były ostatnio ładne bojki na konkursie? Czyżby?
O co chodzi z tymi bojkami bo się nie orientuję? Smile
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Zabiłeś mnie tą parka B. macrostoma, teraz widzę że Ty naprawdę lubisz bojki Wink aż ciekaw jestem co będzie (Azja?) w tym 720l baniaku.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Piotrek prosi, to zapodam:

Samica

   

Samiec


.jpg   DragB2.05.12.jpg (Rozmiar: 50.25 KB / Pobrań: 253)

Paweł odbył się ostatnio konkurs europejski Gupika w BB i przy okazji także, bojownika i było... jak zawsze w PL Big Grin Relacja w Imprezach akwarystycznych jest.

ZZ będzie Azja. Co dokładnie, niespodzianka Smile Ja kocham wszystkie Anabantodei.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
(10-06-2012, 00:04 AM)Killifish napisał(a): Paweł odbył się ostatnio konkurs europejski Gupika w BB i przy okazji także, bojownika i było... jak zawsze w PL Big Grin Relacja w Imprezach akwarystycznych jest.

Odbiegały od standardów, ale w porównaniu z naszymi sklepowymi, były... nietypowe, a więc większość odbiera je za piękne Wink Ciągle nie mogę przeboleć, że konkurs znowu przegapiłem. Sad

I tak nie ma co porównywać z Twoimi, prezentowanymi w tym temacie Big Grin
Ten biało-czerwony jest piękny. Taki na topie, w barwach narodowych Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Julku - wszystkie ryby masz odlotoweSmile Te wyraźnie znacznie bardziej do Ciebie pasująSmile Chyba zacznę chorować....

Korzeń super- chyba taki chciałabym mieć. Ech...nie wszystko człowiek może mieć.

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości