• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać.

#31
Zapewne sokiem marchwiowym Ruki Smile
Korzeń jest sosnowy, wysuszony przez 2 lata, moczony rok w stawie, docięty na wymiar tylnej szyby, na której nie będzie niebieskiego tła - pozostałość po Tandze - a będzie tło DIY.

Piotrek, BB możesz Wink Widzę, że bojki hodowlane nie wywołują w Was dreszczy Big Grin

Wszystkie zdjęcia się wyświetlają? W boksach widzicie 4 foty, bo ja widzę 2.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(09-06-2012, 21:46 PM)Killifish napisał(a): Betta vel Pan Ruki

piękne ryby i zapewne ciekawe Smile. Kiedyś takie "cuda" chciałem hodować i zmierzyć się z nimi, ale dostępność u nas niestety kiepska Sad.
Czy ten korzeń jest piękny, nie wiem może i tak. Korzeniami raczej się nie pasjonuję i nie nakręcają mnie, a mam trochę drewna w moich mchach. Wolę oglądać i "nakręcać" się rybami, mchami. To tak trochę złośliwie z mojej strony za tą Tangę i za ten korzeń co "wypchnął" Tanganikę z akwariumWink.
Nie pasjonują mnie tez za mocno warianty hodowlane.

ps. jakie gatunki miałeś z Tangi? Ja widzę wszystkie fotki.
Pozdrawiam Leszek
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Wrzuć zdjęcie tego HMPK którego mi wysłałeś, to może się ktoś ucieszy tak jak ja :-D
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Leszku, w 720 mialem Peru biotop, po limfocystozie i odwiedzinach u Marty i Roberta w TT, postawilem na tange i zalalem akwa, aranz byl, ryby mialem brac po ST i chcialem trofki wybrac. Nigdy nie mialem ryb z jezior, jakos nie moja bajka i jak Marta stwierdzila, gdy ostatecznie zrezygnowalem z tego pomyslu, ze nie pasuja do mnie. Ma racje. Sa ryby ktore sie czuje, ja ryb z jezior... No nie bardzo. Doceniam ich piekno i zachowania, doceniam ludzi dla ktorych sa calym swiatem, ale ja nie czuje tego czegos. Musimy byc roznorodni Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Korzeń wygląda, jak jakiś mityczny potwórSmile
A hodowlane bojki świetne, niesamowite okazy.
Oczywiście mój wzrok od razu przyciąga jasny strzepiasty, ale to tylko taka moja słabość ;p Obiektywnie patrząc wiadomo, który największe wrażenie robi - kształt płetw i ta patriotyczna kolorystyka, zachwycające.
[Obrazek: 1044484_384630484998260_312802314_n.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
(09-06-2012, 20:59 PM)Killifish napisał(a): Podobno w B-B były ostatnio ładne bojki na konkursie? Czyżby?
O co chodzi z tymi bojkami bo się nie orientuję? Smile
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Zabiłeś mnie tą parka B. macrostoma, teraz widzę że Ty naprawdę lubisz bojki Wink aż ciekaw jestem co będzie (Azja?) w tym 720l baniaku.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Piotrek prosi, to zapodam:

Samica

   

Samiec


.jpg   DragB2.05.12.jpg (Rozmiar: 50.25 KB / Pobrań: 253)

Paweł odbył się ostatnio konkurs europejski Gupika w BB i przy okazji także, bojownika i było... jak zawsze w PL Big Grin Relacja w Imprezach akwarystycznych jest.

ZZ będzie Azja. Co dokładnie, niespodzianka Smile Ja kocham wszystkie Anabantodei.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
(10-06-2012, 00:04 AM)Killifish napisał(a): Paweł odbył się ostatnio konkurs europejski Gupika w BB i przy okazji także, bojownika i było... jak zawsze w PL Big Grin Relacja w Imprezach akwarystycznych jest.

Odbiegały od standardów, ale w porównaniu z naszymi sklepowymi, były... nietypowe, a więc większość odbiera je za piękne Wink Ciągle nie mogę przeboleć, że konkurs znowu przegapiłem. Sad

I tak nie ma co porównywać z Twoimi, prezentowanymi w tym temacie Big Grin
Ten biało-czerwony jest piękny. Taki na topie, w barwach narodowych Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Julku - wszystkie ryby masz odlotoweSmile Te wyraźnie znacznie bardziej do Ciebie pasująSmile Chyba zacznę chorować....

Korzeń super- chyba taki chciałabym mieć. Ech...nie wszystko człowiek może mieć.

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości