• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać.

Który to gatunek? Anjunganensis? Zazdroszczę tym, którzy je nabędą ;-)
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(12-08-2012, 20:33 PM)piotrK napisał(a): Który to gatunek? Anjunganensis? Zazdroszczę tym, którzy je nabędą ;-)

Piotrze, spójrz na tą charakterystyczną kropkę u nasady płetwy ogonowej Wink Potem spójrz na post Artura : Post: #87, na stronie 5 i wtedy już wiesz, że te maluszki co były w wanienkach i które widzisz na tym zdjęciu wyżej, to ...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
O matko, nie zczaiłem. Zobaczyłem paski i już popisuję się identyfikacją Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ale mi się udało Znającego Internet Na Pamięć złapać Smile Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nie mogę się dziś odnaleźć, senny jestem... zatem dodam dwie fotki tutaj... bo nie wiem gdzie, a tematu zakładać nie ma sensu na jesień Big Grin . Co do ryb, to nadrobię zaległości po ZooBotanice i ogólnie jesienno-zimową porą, teraz doba ma za mało godzin a i priorytety osobiste są ważniejsze Wink Ogólnie wszystko ma się dobrze...

Zatem, dwie fotki karmy w stawie, którą ostatnio z Rusty widzieliśmy:
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
W dwóch akwariach powrót LCDV, niestety...
Dziś potwierdzam na 100%, widziałem zbiorniki. Cóż, zostaje mi unicestwić obsady z nich i reszta jest obserwowana. Dodam, ze są to ryby, które przetrwały bezobjawowo atak z początku roku. Zobaczymy...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Może się komuś przyda:

.xls   Lista guramiowatych 2012.xls (Rozmiar: 62 KB / Pobrań: 49)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(20-10-2012, 21:59 PM)Killifish napisał(a): Może się komuś przyda:

A przydatne info. BTW wczoraj zauważyłęm, ze macs ma ikrę w pysku. Killi jak myślisz odławiać, nie odławiać czy odłowić samice (sa dwie i podrostek)? Wcześniej nie odławiałem i róznie to bywało...

Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ja zostawiałem samego tatę i efekt jest Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Kiedyś obiecałem, a dokładnie 10.06.2012 że "upoluję" Betta rutilans w moim akwarium. Z racji tego że przybyło mi kilka ciekawych mchów i roślin postanowiłem sobie zrobić sesję zdjęciową nowych nabytków do mojej dokumentacji. Dziwnym trafem wspomniane bojowniki - małe zadziory (to widać po minach na fotkachWink) bardzo ładnie sie prezentowały więc udało mi sie zrobić kilka fotek tego dość płochliwego gatunku. Jak zauważyłem pewniej się czują jak w akwarium jest więcej roślinności (u mnie w tym akwarium to przeważnie mchy, wątrobowce, mini bolbitis i mikrozoria). Pływają dużo śmielej jak były w akwarium z machami o drobniejszych i bardziej "płaskim" pokroju (mini pelia, różne fissidensy, triangle moss i takie tam). ulubiona roślinnośc to duże "połacie (ok.1/2 dna) Lomariopsis lineata (SuBwassertang )

   
   
   
   
   
   
   




Załączone pliki Miniatury
   
Pozdrawiam Leszek
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości