• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Poisson sans boisson est poison, czyli rybka lubi pływać.

Interesują mnie Betta channoides.
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Łagodne jak baranki, tak w agresji wewnętrznej i zewnętrznej(chociaż ja ich z innymi rybami nie trzymam). Bardzo skryte ryby.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A można mieć więcej niż jednego samca?
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nawet jest to wskazane, oczywiście w odpowiednio dużym zbiorniku, z odpowiednim aranżem. Większość trzyma jednak parami, co też złym rozwiązaniem nie jest, ja jednak wolę trzymać, powiedzmy "ławicę" Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A minimalny litraż na takie cacka ile litrów wynosi?
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
PoCzĄtKuJąCy - klolejny raz zalecam lekturę, tak Cię te ryby zainteresowały a nawet nie przeczytałeś tego tematu.

(30-05-2012, 20:12 PM)Killifish napisał(a): To akwarium robione, by latwo mozna bylo manewrowac: hodowlane a nie pokazowe Wink Uklad mam 1m+2f WF B. channoides "Samarinda III" Holotyp ZRC[exCMK7765], czyli dokladnie te, ktore byly odkryte. Ryby zyja na Borneo, w indonezyjskim Kalimantanie Timurze, w strumieniach gorskich BW(gorny bieg) i bagniskach (dolny bieg) dorzecza rzeki Mahakam. Ja mam odmiane strumieniowa, zatem zimnolubna, a to sam rownik Big Grin No, ale gory po 2tys. metrow Smile
Dlatego rogatek Wink Jest jeszcze mech, krypcie, jakis anubias, dojdzie pistia. Dojdzie samiec z innego strumienia F2, ale musi dorosnac i dojechac. Moje Snakehead fighter sa w akwa 60x35x35 na pH 6,2 , twardosci w czarnej d**** Big Grin , przewodnosc 130us/cm, temp. 22, na tarlo do 24/5, ale beda tarla na 22 tez, badawczo. Oczywiscie podaje zelazowe nawozy dla nich.
Ogolnie ryby trzyma sie w parach/grupach : 40l/>100l. Jest oczywiscie gebaczem, do 47 mlodych - potwierdzone u znajomego w Chorwacji, inkubacja 10-15 dni/temp. Filtr-glowica jakas tam Smile

"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Qba - dziękuję Smile wiszę Tobie kakao Wink

Początkujący - gdyby coś to pytaj na PW, ale najpierw dobrze przeczytaj temat, wyciągnij sam wnioski, trochę poszukaj sam w sieci. Ja chętnie pomogę, ale też musisz mieć na uwadze, że wakacji nie mam Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ok,posłucham waszych rad cały wątek czytałem ale tego akurat nie dopatrzyłem,jestem przyzwyczajony do innego pisania w końcu nie ten wiek co wy ale to zmienię Angel

I sorki że robię problemy.
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Killiuszu, Kubo, ale z Was dinozaury. Smile

Adrianie, nauczymy Cię tutaj pisać po "normalnemu". Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Aby coś ruszyć...
Wasze maluchy:
   

Ogólnie bardzo chcę dostać B. "Wajok" - ryby mało znane z kompleksu coccina, zobaczymy czy się uda.
Za jakiś czas pokaże co nowego oraz inne takie, wiem, wiem, uczę cierpliwości.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości