• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Filmy ze zbiornikami - biotop Jeziora Wiktorii

#1
Przesyłam linki do ładnych zbiorników z gatunkami z Jeziora Wiktorii. Akwaria Patricka Erriksona który kilka razy udostępniał zdjęcia do moich artykułów. Świetne elementy modułowe tła. Akwarium z Wiktorią też może być dekoracyjne Shy







 
Podziękowania złożone przez:
#2
Niezłe. On sam robi to tło, czy kupuje gotowe?
 
Podziękowania złożone przez:
#3
Hej
To gotowe moduły, które chyba także sprzedaje. Wydaje mi się, że do Polski sprowadza je bodajże firma Ekert (nie wiem czy dobrze pamiętam nazwę). Są jednak jak dla mnie dość drogie choć niezaprzeczalnie bardzo ładne.

Na filmach widać jednakże idealne urządzenie zbiornika dla Wiktorii. Ograniczona ilość kryjówek co zdecydowanie uspokaja ryby i ogranicza terytorializm.
Patrick ma też przepiękne Paralabidochromis chromogynos, które niestety nie są w Europie dostepne.

 
Podziękowania złożone przez:
#4
Wiesz może,jaką filtracje ma w tym akwarium ?
Tylko filtr gąbkowy napędzany powietrzem ?
 
Podziękowania złożone przez:
#5
W UK czy US często są używane jako jedyna filtracja.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#6
(14-03-2011, 21:41 PM)piotrK napisał(a): W UK czy US często są używane jako jedyna filtracja.

Dokładnie. Oni mają bzika na punkcie takiego filtrowania z napowietrzaniem. U Niemców jak najbardziej też jest to najpopularniejsza metoda. Plastikowe pudełka po marmoladzie wypełnione gąbką lub keramzytem z podłączonym wężykie puszczającym bańki Smile Taki tam folklor.

Przypuszczam, że bardzo czesto podmieniają wodę.

 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości