• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [63] [Azja] (in spe)] Stalking darkness

#21
Aktualizacja
   
   
[Obrazek: 1044484_384630484998260_312802314_n.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Tam coś widać w ogóle? Oprócz roślin u góry Wink
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Widać, widać, chociaż przyznać trzeba, że BW maksymalna Big Grin Dziś film zobaczycie i mam nadzieję rozgryzę Magdy aparat, to i foty będą odpowiednie Wink ewentualnie swoim zrobię.
Może Rusty nam napisze co tam pływa na tą chwilę Smile Cudowny widok w porannym słońcu, te ryby, ten zbiornik, ona Smile Ja się chyba zakochałem po uszy Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Fajny klimat, co nie co widać, mnie sie podoba, wszczególności chaszcze pod taflą. Pierwszy raz widze te brzanki w BW, jak się tygryski czują?
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Oj na tej pierwszej fotce widoczność jest przecież super Big Grin
Brzanki czują się świetnie, zdrowiuśkie i ładnie wybarwione, pełne sił witalnych.
A oto one:
[Obrazek: 1044484_384630484998260_312802314_n.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Jak znam zycie, w rzeczywistosci akwarium wyglada znacznie lepiej, a mrocznosc tylko dodaje na plus. W moim stylu, podobac sie!
540L; 2szt. Vieja hartwegi. Wreszcie to wygląda dobrze! Czekam na młode.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
ZZ - to, że widzisz "sumatrzańskie" pierwszy raz w BW, nie dziwi. Taka moda, a to ryba typowa dla azjatyckich BW i w takim aranżu wygląda i zachowuje się cudownie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
No bo tak naprawdę mało jest wiadomości o typowych rybach BW Azji, z miłą chęcią poczytałbym dobre forum o azjatyckich rybach.
Cieszy mnie, że mają świetne warunki, pikne rybki Smile
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
To sobie dodam jeszcze fotki moich brzanek:
   
   
Całości jak na razie lepiej nie udało się uchwycić:
   
[Obrazek: 1044484_384630484998260_312802314_n.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
LUBIĘ TO Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości