• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Akcja - "Miodek"

#21
(26-01-2013, 20:57 PM)rafal.gorzow napisał(a): To że będziesz Killiego bronił, to ja wiem. Mi żadnych błędów merytorycznych nie wypunktował, co najwyżej czepił się nastolatka który opisał rybę i popełnił przy tym błąd. Czepiłeś się tego bojownika. Chodzi raczej o hipokryzję Wujka, bo inaczej tego nazwać nie można. Na przykład, w jednym poście robi wykład o tym kiedy pisze się przymiotniki małą a kiedy wielką literą, aby za chwilę gdzie indziej zrobić dokładnie taki błąd. Mniejsza z tym. Skoro zapis w regulaminie jest, a regulamin jest po to, aby go przestrzegać, to albo powinien zostać zmieniony albo być egzekwowany.
Bronię każdego, kto na to zasługuje, w chwili obecnej taką osoba jest Killi. Wink

Zatem czekam na Twoją odpowiednią reakcje i kontakt z administracją, a nie wylewanie żali na pokaz na forum. Big Grin
P.S.
Co Killi na Twoim forum napisał widziałem. Smile A straszenie cenzurowaniem jest rodem z forum, które jeszcze nie tak dawno razem obsmarowywaliście. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Ruki, teraz jestem już szanowanym użytkownikiem tamtego forum z czego się bardzo cieszę, bo zmieniło się dużo i to na lepsze Smile

Dla mnie dziecinada cała ta akcja "Pojedziemy Killiego, bo nas boli". Niech sobie szukają tematów, wątków, błędów. Polecam ostatni post z relacji z Grudziądza Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
(26-01-2013, 21:01 PM)Killifish napisał(a): Ten przymiotnik w nazwie ryby to epitet gatunkowy, w przypadku tej pielęgniczki niestety używamy wielkiej litery Smile
Zawsze wydawało mi się, że Neon Innesa to nie pielęgniczka. Ale człowiek uczy się całe życie. I dzięki forum cichlidae.pl dowiedziałem się czegoś nowego. Dziękuję Ci o wielki Killi.

A to przypominasz sobie: "blade jak Gorzowskie pojęcie o rybach" ? To proszę, wytłumacz, dlaczego tutaj przymiotnik piszemy wielką literą?

Ruki, nie straszenie. Po prostu u nas kultura wypowiedzi jest priorytetem na forum. A tego niektórym brakuje, na szczęście u nas to margines. Nie pozwolimy też na obrażanie innych użytkowników. Dlatego też przyzwolenia na taki styl pisania jak choćby:
Killifish napisał(a):Widzisz, akurat moje rady cenią i na banerku który mam i wszędzie gdzie je rozumieją.
nie będzie.

I muszę powiedzieć, że Killi skutecznie zniechęcił niektórych użytkowników do tego forum.
[Obrazek: discusforum-podpis.png]
[Obrazek: baner.gif]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Proponuję wydzielić te wszystkie posty do osobnego wątku pt. "Sąd nad Killifishem". Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
rafal.gorzow, proszę nie zaśmiecać forum takim biciem piany i celowym wprowadzaniem zamętu. Jeśli Killifish nacisnął Ci w jakiś sposób na odcisk (nie znam sprawy, ale wydaje mi się, że tak jest), to wytłumacz to sobie z nim w jakimś odpowiedniejszym miejscu, niż ten temat, bo widzę, że ewentualne błędy w jego wypowiedziach, to tylko wymówka, żeby się do niego przyczepić na tym forum.

Ostrzeżenia za błędy w pisowni to u nas ostateczność, bo dla nas w pierwszej kolejności liczy się merytoryka wypowiedzi i na to stawiamy, dlatego proszę się skupić właśnie na tym Smile

Przepraszam innych użytkowników za zmarnowany czas na czytanie powyższych postów.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości