Odpowiedz 
Warte obejrzenia - CA
15-01-2020, 18:58 PM
RE: Warte obejrzenia - CA
Wiem, że występują nie spieram się. Swoją drogą strasznie zielono jak na CA- fajnie.

[Obrazek: baneria.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2020, 09:25 AM
Ależ ja się nie spieram, po to jest forum, żeby dyskutować. Swoją drogą ciekawy temat.

Z Mekki na Półwysep Jukatan jest w linii prostej 12 546 km. To tam występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-01-2020, 18:50 PM
(16-01-2020 09:25 AM)piotrK napisał(a):  Ależ ja się nie spieram, po to jest forum, żeby dyskutować. Swoją drogą ciekawy temat.

To rybsko wrzucił dziś na jeden funpage zwiazany z pielęgnicami kumaty gość twierdząc, że to hybryda synspilum z festae.

Załączone pliki Miniatury

[Obrazek: baneria.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-01-2020, 20:36 PM
A cholera wie, wygląda na coś w tym stylu. Tyle że w akwarium hybrydy łatwo spotkać bo wielu handlarzyków liczy na łatwy zysk z nietypowej ryby, albo po prostu komuś szkoda skasować pupila. Natomiast w naturze krzyżówki się zdarzają, ale zwykle to jednostkowe przypadki. W filmie powyżej takich podejrzanych osobników jest sporo.

Z Mekki na Półwysep Jukatan jest w linii prostej 12 546 km. To tam występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe