• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Mikrogeophagus ramirezi

(23-12-2020, 12:53 PM)piotrK napisał(a): Piękne. Takie ramirezki mógłbym mieć u siebie.

Mnie też ruszyło w tę stronę Big Grin
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
@Papja jak tam sytuacja u Ciebie z dzikusami? Zanosi się na jakieś młode? Ruszam z akwarium 40x40 i nie ukrywam jak by tak były za jakiś czas młode po dzikich to z chęcią bym kupił. Patrząc na te hodowlane to szkoda gadać.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nie mam najlepszego układu płci, ale już jedna para się dobrała Wink. Jak tylko dostanę akwaria od szklarza to idą do tarliskowego.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(13-02-2021, 22:22 PM)Papja napisał(a): Nie mam najlepszego układu płci, ale już jedna para się dobrała Wink. Jak tylko dostanę akwaria od szklarza to idą do tarliskowego.
Wrzuć jakaś aktualizację jak masz jakieś foty

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Trafiły do mnie czarne ramki, tym samym znowu, po bardzo długiej przerwie, mam jakieś hodowlane oprócz WF Wink

   
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A co z tymi WF Będą jakieś młode czy ciężki temat? Czekam i czekam aż chyba w końcu zdecyduję się na jakieś "sklepowe".

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Z wszystkich hodowlanych ramek te podobają mi się najbardziej. Kiedyś muszę je mieć Smile
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Miałem tarła, po tym jak zredukowałem grupę WF to zrobiły mi się płochliwe i przestały się wycierać :/. Ale mam dobrą wiadomość, wyślę Ci PW.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Od kilku dni i u mnie w akwarium śmiga parka WF od @Papja. Dzięki wielkie za ryby, kolory już mają piękne [Obrazek: 3649b5aef553e497dbcc771279624601.jpg][Obrazek: f2d12eca9cd1d6480821382a951c3e6f.jpg][Obrazek: f5ed70b06549e19c54953c3efdaa3f46.jpg]

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
No papja się postarał, piękne ryby Kuba. Coś mi się wydaje, że i ja w końcu na nie zdecyduje.
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości