• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jak rozwiazac oswietlenie do niestandardowego akwa

#1
Jak juz wczesniej mowilem bede zakladal zbiorniko wymiarach 170x50x50 i kompletnie niewiem jak rozwiazac oswietlenie w takim akwarium oczywiscie nie za mocne bo beda to pielegnice CA.Moze cos podpowiecie?Czekam na propozycje.

[412] [AMERYKA CENTRALNA]
[112] [AMERYKA CENTRALNA]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Czyli pokrywa DIY czy otwarte z siatka?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Pokrywa diyWink

[412] [AMERYKA CENTRALNA]
[112] [AMERYKA CENTRALNA]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Zatem w czym problem? Masz szerokosc, dlugosc, dobierasz odpowiednia glebokosc/wysokosc pokrywy i co w tym? Obierasz dlugosc swietlowek i ilosc i gotowe. Nie rozumiem, w czym problem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Teraz juz nie mam problemu bo znalazlem fajna stronke gdzie wszystkio jest opisane dla zainteresowanych wstawiam linkaSmilehttp://www.retez.pl/Budowa-pokrywy.php

[412] [AMERYKA CENTRALNA]
[112] [AMERYKA CENTRALNA]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
jest jeden minus tej pokrywy, otwiera się cała górna klapa razem ze świetlówkami, nie rób tego tak samo - każdorazowo przy karmieniu ryb musiałbyś uchylać całość, świetlówki będą wówczas oświetlać Ciebie stojącego przed akwarium i przy płochliwych rybach będziesz je stresować.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Ech, jest tyle opisow w sieci jak zbudowac pokrywe, zamontowac swietlowki... Cos mi sie wydaje, ze tu o "rybke" chodzi...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
A jaka moc i ilosc swietlowek do takiego zbiornika byscie polecili?

[412] [AMERYKA CENTRALNA]
[112] [AMERYKA CENTRALNA]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
A masz juz pewne doswiadczenie w pielegnicach CAm, zatem powinienes wiedziec.

Vieja, prosze, ogarnij sie chlopie, bo czasami mi rece opadaja a mi jak rece opadaja, to mam je na wysokosci pasow, a za pasami mam wcisnieta bron i mozesz wybrac czy mam wyciagac topory bojowe, noz bojowy, miecz czy wolisz aby kolejny post mial forme bulawy bojowej. Z tarczy wale w ostatecznosci, zatem ogarniamy sie i najpierw myslimy, szukamy samemu a potem pytamy.
Sam w pierwszym poscie napisales, ze "nie za mocne", takze idz ta droga. I prosze, wez do serca co napisalem. Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości