• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja-nowa oferta kolorowe

#11
Hejka, 

1x Polo
nick : Galimedes
rozmiar : L
kolor : 46

1x Polo
nick :  Galimedes
rozmiar : L
kolor : 22

Pozdrawiam
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
1 x T-shirt - kolor 55 - rozmiar M
P. scalare "Rio Momon"
L. araguaiae
N. aureocephalus "Rio Armontabo"
I. adoketa
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
1x polo - rozmiar S - kolor 32
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
T-shirt bez nicku,
Rozmiar M,  kolor 30
Na dzień dzisiejszy moje akwaria :
1. 80 l.   Poecilia sphenops + Xiphophorus pygmaeus,
2. 112 l. Xiphophorus nezahualcoyotl,
3. 112 l. Xiphophorus helleri guentheri red + Poecilia salvatoris,
4. 250 l.
Xiphophorus helleri guentheri
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(11-02-2023, 15:07 PM)macioch napisał(a): Dzień dobry jako że dostałem całkiem inną i dużo korzystniejszą ofertę zbieram zamówienia od nowa:

1. Polówka bawełniana z haftowanym logo na piersi 59zł + 8zł haft nicka (opcjionalnie)

2. t-shirt bawełniany sitodruk lub  inna podobnej trwałości metoda 49 zł + 5zł druk nicka (opcjonalnie)





Poniżej karty produktu z podanymi rozmiarami i paletą kolorów. Prosze w zamówieniu podać rozmiar numer koloru


ja pierwszy

2x T-shirt z nickiem macioch
rozmiar M
kolor 28 i 30


1x polówka z nickiem macioch r
rozmiar M
kolor 30

Jak można to ja poproszę Polówkę z nickiem Kalmirja
Size XXL COLOR 76
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(11-02-2023, 15:07 PM)macioch napisał(a): Dzień dobry jako że dostałem całkiem inną i dużo korzystniejszą ofertę zbieram zamówienia od nowa:

1. Polówka bawełniana z haftowanym logo na piersi 59zł + 8zł haft nicka (opcjionalnie)

2. t-shirt bawełniany sitodruk lub  inna podobnej trwałości metoda 49 zł + 5zł druk nicka (opcjonalnie)





Poniżej karty produktu z podanymi rozmiarami i paletą kolorów. Prosze w zamówieniu podać rozmiar numer koloru


ja pierwszy

2x T-shirt z nickiem macioch
rozmiar M
kolor 28 i 30


1x polówka z nickiem macioch r
rozmiar M
kolor 30
Dla mnie 1x polowka, XL, kolor 46, bez nicku
Czeski Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
T-shirt, 2 sztuki z personalizacją "Sloma" rozmiar L, kolor 50

Polo 2 sztuki bez personalizacji, rozmiar L, kolor 50
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Ja już napisałem
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Cześć

Jako że są to dokładnie te same koszulki co moje firmowe przy okazji marcowego spotkania GSA zrobiliśmy zdjęcia koszulek na modelach. Jak wygląda Zosiek i Kobuz chyba każdy wie, więc można zobaczyć dwa rozmiary na znanych sylwetkach. Kobuz ma 170 wzrostu, Zosiek nie wiem ale chyba z 250 (jak możesz Zośku to napisz ile dokładnie) Bardzo proszę osoby, które mają wątpliwości co do wybranego rozmiaru, aby w oparciu o fotografie modeli przemyślały raz jeszcze swój wybór. 

Kobuz w rozmiarze L:


Załączone pliki Miniatury
   
wujek Macioch- wujek wszystkich polskich czerwieniaków
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Cześć

Jako że są to dokładnie te same koszulki co moje firmowe przy okazji marcowego spotkania GSA zrobiliśmy zdjęcia koszulek na modelach. Jak wygląda Zosiek i Kobuz chyba każdy wie, więc można zobaczyć dwa rozmiary na znanych sylwetkach. Kobuz ma 170 wzrostu, Zosiek nie wiem ale chyba z 250 (jak możesz Zośku to napisz ile dokładnie) Bardzo proszę osoby, które mają wątpliwości co do wybranego rozmiaru, aby w oparciu o fotografie modeli przemyślały raz jeszcze swój wybór. 

Kobuz w rozmiarze L:

   

   

oraz Kobuz w rozmiarze M i Zosiek w rozmiarze L
Zimna Zośka ma 190 cm wzrostu ( edytowałem żeby nie zgubiło się to w postach )

   

   

niestety tylko te dwa rozmiary miałęm 

Na początku przyszłego tygodnia dam znać jak wygląda rozmiarówka damska, bo taka też jest ale w mocno ograniczonych kolorach
wujek Macioch- wujek wszystkich polskich czerwieniaków
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości