• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Mini fishroom

Niezła "badylarnia" się szykuje Smile

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(07-03-2023, 17:46 PM)el_polako napisał(a): Niezła "badylarnia" się szykuje Smile

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Nie aż tak. To do podziału jest na dwa zbiorniki. Wsadziłem tak bo nie miałem z nimi co zrobić po myciu ale nawet spoko wyszło.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Mam pytanie odnośnie korzeni. Czy pniaki łupane z jednej strony nadają się do akwarium. Są elementy dużego pniaka rozłupane tak by były w miarę płaskie i chce je wykorzystać jako swego rodzaju tło strukturalne?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
No to pięknie w weekend miała być migracja a tu…


Załączone pliki Miniatury
       
[-] Post Krolik83 otrzymał 2 Lubię to od:
  • stefan212020, Zimna Zośka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(08-03-2023, 11:55 AM)Krolik83 napisał(a): Mam pytanie odnośnie korzeni. Czy pniaki łupane z jednej strony nadają się do akwarium. Są elementy dużego pniaka rozłupane tak by były w miarę płaskie i chce je wykorzystać jako swego rodzaju tło strukturalne?
Może zrób z tego tło zewnętrzne? Za takim tłem włożonym do akwarium może zalegać syf więc nie wiem czy to na dłuższą metę dobry pomysł.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
[-] Post piotrK otrzymał 1 polubień od:
  • stefan212020
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(08-03-2023, 12:41 PM)piotrK napisał(a):
(08-03-2023, 11:55 AM)Krolik83 napisał(a): Mam pytanie odnośnie korzeni. Czy pniaki łupane z jednej strony nadają się do akwarium. Są elementy dużego pniaka rozłupane tak by były w miarę płaskie i chce je wykorzystać jako swego rodzaju tło strukturalne?
Może zrób z tego tło zewnętrzne? Za takim tłem włożonym do akwarium może zalegać syf więc nie wiem czy to na dłuższą metę dobry pomysł.

Za akwarium nie mam miejsca ale słuszna rada z tym syfem muszę popróbować czy da się to jakoś sensownie ustawić
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Coś takiego


Załączone pliki Miniatury
           
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A jakby po prostu tych pniaków nie "przytulać" do tylnej ściany?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(04-03-2023, 22:10 PM)Goran napisał(a):
(03-03-2023, 12:12 PM)darkdivinity napisał(a): Chce z sumpa zeby nie wpychac gratow do akwarium. Dalej szukam wyjscia z sytuacji. Najchetniej cos slabego zeby mi przrz wezyk od osmozy lekko ciurkalo. Ale to chyba sie nie uda..
Czegoś tu nie kumam.... Ty chcesz tą woda podlewać hydro, czy żeby hydro robiło za filtr ? Bo przy tak malutkim przepływie to raczej podlewanie Smile weź raz dziennie wlej garczkiem i po sprawie. Smile
A tak poważnie, to może inaczej... mocna pompa z wyłącznikiem jak w auto dolewce. Poda ci wode do zbiornika w hydro i potem powolutku będzie ciekła dalej. Spadnie poziom w zbiorniku, to dopompuję znowu. Może głupi pomysł ale zawsze jakiś Smile

(08-03-2023, 13:02 PM)Krolik83 napisał(a):
(08-03-2023, 12:41 PM)piotrK napisał(a):
(08-03-2023, 11:55 AM)Krolik83 napisał(a): Mam pytanie odnośnie korzeni. Czy pniaki łupane z jednej strony nadają się do akwarium. Są elementy dużego pniaka rozłupane tak by były w miarę płaskie i chce je wykorzystać jako swego rodzaju tło strukturalne?
Może zrób z tego tło zewnętrzne? Za takim tłem włożonym do akwarium może zalegać syf więc nie wiem czy to na dłuższą metę dobry pomysł.

Za akwarium nie mam miejsca ale słuszna rada z tym syfem muszę popróbować czy da się to jakoś sensownie ustawić

Jak dało by radę odłupać cienkie plastry to super tło, uzupełnione innymi elementami np.gałęzie, kora itp. Mistrzostwo świata.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Potwierdzam Sad w 4 akwariach kleilem na nowo plastikowe profile. Wyglada na trwale do momentu gdy sie nie zacznie grzebac. Narozne hamburgi juz na zawsze duze TAK, ale tylko na wklejanych kawalkach szkla do trzymania gabek.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości