• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja

#21
T-shirt czarny 2szt z nikami.
1) Łojciec
2) Kinga
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
 
Podziękowania złożone przez:
#22
Nie wiem czemu, ale wyskakują mi powiadomienie, że ktoś coś pisze w tym wątku, a po wejściu ostatni jaki mam to post Łojca. Nie mam też tego wątku po kliknięciu w pokaż dzisiejsze posty.

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Podziękowania złożone przez:
#23
@Goran kilku userów ma chyba problemy z wirusami na ich kontach albo po prostu są botami - to jeszcze pozostaje do ustalenia - dlatego ich posty są kasowane.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#24
(17-12-2022, 22:34 PM)roy72 napisał(a):
(14-12-2022, 21:30 PM)macioch napisał(a): Cześć!

Po długich i ciężkich pertraktacjach z nowym wykonawcą koszulek udało się ustalić co następuje:

!!!WSZYSTKIE KOSZULKI CZARNE!!!

Zbieramy zamówienia na 2 typy koszulek:

1. Bawełniany T-shirt ze wzorem według starego projektu czyli logiem na piersi a na plecach dużą "rybką bez brzuszka" (zwaną także zeberką)  i dużym napisem cichlidae.pl
Tym razem nadruk będzie wykonany trwalszą metodą sitodruku (w poprzednich edycjach był termotransfer). Dodatkowo opcjonalnie jest nick pod logiem (tak jak było w poprzednich edycja). Login jest za dopłatą i wykonany będzie metodą termotransferu ( z powodu logistyki produkcji nie ma możliwości wykonania personalizacji koszulki sitodrukiem)

cena: 50zł + 10zł za nick metodą termotransferu (opcjonalnie) 

2. Bawełniana koszulka POLO haftowana https://faneo.net/na-zamowienie/koszulki-polo-z-haftem/. Koszulka szyta przez nich od zera wiec dokładnie na wymiary użytkownika. Wzrór ten sam czyli logo na piersi i tył tak jak w poprzednich z tym że bez nicków bo personalizacje tylko termotransferem a  to przy hafcie wyglądałoby ciulato (chyba żę ktoś się uprze to +10zł i może mieć dorobiony termotransferem nick) 


Swoje wymiary podacie mi drogą PW. Każdy kto zadeklaruje w temacie zakup  otrzyma ode mnie wiadomość PW w jaki sposób dokonać pomiarów ciała do zamówienia. 


Zamówienie robimy według poniższego wzroru:

T-SHIRT 1 szt + personalizacja "macioch"
T-SHIRT 1 szt + personalizacja "katrin"
POLÓWKA 2 szt
Ja jestem chętny na koszulkę 1 typu

Polowka 1 szt. w rozmiarze XL
Adam
 
Podziękowania złożone przez:
#25
Cześć,
Niewiem czy dobrze piszę tzn w dobrym miejscu, jestem nowy i na bakier z komputerem. Pisze z telefonu. Chciałbym jedną koszulkę z nickiem Kalmirja i pytam czy wystarczy podać szerokość 58 cm i długość 75 cm. Jak tak to proszę nr konta.
 
Podziękowania złożone przez:
#26
(21-01-2023, 23:42 PM)Kalmirja napisał(a): Cześć,
Niewiem czy dobrze piszę tzn w dobrym miejscu, jestem nowy i na bakier z komputerem. Pisze z telefonu. Chciałbym jedną koszulkę z nickiem Kalmirja i pytam czy wystarczy podać szerokość 58 cm i długość 75 cm. Jak tak to proszę nr konta.
.

Narazie zbieram zamówienia. Jak uda się je zebrać to będzie podany numer konta i tabele z rozmiarami. Jeszcze tylko dla pewności: Chodzi Ci o T-shirt?
wujek Macioch- wujek wszystkich polskich czerwieniaków
 
Podziękowania złożone przez:
#27
T-Shirt - 1 sztuka, bez nicka - poproszę, jeżeli uzbierasz gromadkę oczywiście.
 
Podziękowania złożone przez:
#28
Nie rozumiem co znaczy uzbierac gromadke
 
Podziękowania złożone przez:
#29
(23-01-2023, 12:53 PM)Czeski Adam napisał(a): Nie rozumiem co znaczy uzbierac gromadke
Gromadke chętnych na T-shiry

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Podziękowania złożone przez:
#30
(22-01-2023, 16:20 PM)macioch napisał(a):
(21-01-2023, 23:42 PM)Kalmirja napisał(a): Cześć,
Niewiem czy dobrze piszę tzn w dobrym miejscu, jestem nowy i na bakier z komputerem. Pisze z telefonu. Chciałbym jedną koszulkę z nickiem Kalmirja i pytam czy wystarczy podać szerokość 58 cm i długość 75 cm. Jak tak to proszę nr konta.
.

Narazie zbieram zamówienia. Jak uda się je zebrać to będzie podany numer konta i tabele z rozmiarami. Jeszcze tylko dla pewności: Chodzi Ci o T-shirt?

Tak, chodzi mi o T-shirt. Super
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości