• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Koszulki Cichlidae najnowsza edycja

#11
A jak z kolorystyką? Na polo jest taki sam wzór-haft jak na t-shirtcie?
 
Podziękowania złożone przez:
#12
Polo 1 sztuka + 2 T-shirt
 
Podziękowania złożone przez:
#13
T-SHIRT 1 szt bez personalizacji
Na dzień dzisiejszy moje akwaria :
1. 80 l.   Poecilia sphenops + Xiphophorus pygmaeus,
2. 112 l. Xiphophorus nezahualcoyotl,
3. 112 l. Xiphophorus helleri guentheri red + Poecilia salvatoris,
4. 250 l.
Xiphophorus helleri guentheri
   
 
Podziękowania złożone przez:
#14
(18-12-2022, 23:06 PM)schmeichel napisał(a): A jak z kolorystyką? Na polo jest taki sam wzór-haft jak na t-shirtcie?

Koszulki te i te czarne wzrór haftu z przodu i z tyłu taki sam jak sitodruku.
wujek Macioch- wujek wszystkich polskich czerwieniaków
 
Podziękowania złożone przez:
#15
1x Polo
 
Podziękowania złożone przez:
#16
T-SHIRT 1 sztuka - jednak bez personalizacji Smile

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Podziękowania złożone przez:
#17
(17-12-2022, 22:45 PM)macioch napisał(a):
(17-12-2022, 22:34 PM)roy72 napisał(a):
(14-12-2022, 21:30 PM)macioch napisał(a): Cześć!

Po długich i ciężkich pertraktacjach z nowym wykonawcą koszulek udało się ustalić co następuje:

!!!WSZYSTKIE KOSZULKI CZARNE!!!

Zbieramy zamówienia na 2 typy koszulek:

1. Bawełniany T-shirt ze wzorem według starego projektu czyli logiem na piersi a na plecach dużą "rybką bez brzuszka" (zwaną także zeberką)  i dużym napisem cichlidae.pl
Tym razem nadruk będzie wykonany trwalszą metodą sitodruku (w poprzednich edycjach był termotransfer). Dodatkowo opcjonalnie jest nick pod logiem (tak jak było w poprzednich edycja). Login jest za dopłatą i wykonany będzie metodą termotransferu ( z powodu logistyki produkcji nie ma możliwości wykonania personalizacji koszulki sitodrukiem)

cena: 50zł + 10zł za nick metodą termotransferu (opcjonalnie) 

2. Bawełniana koszulka POLO haftowana https://faneo.net/na-zamowienie/koszulki-polo-z-haftem/. Koszulka szyta przez nich od zera wiec dokładnie na wymiary użytkownika. Wzrór ten sam czyli logo na piersi i tył tak jak w poprzednich z tym że bez nicków bo personalizacje tylko termotransferem a  to przy hafcie wyglądałoby ciulato (chyba żę ktoś się uprze to +10zł i może mieć dorobiony termotransferem nick) 


Swoje wymiary podacie mi drogą PW. Każdy kto zadeklaruje w temacie zakup  otrzyma ode mnie wiadomość PW w jaki sposób dokonać pomiarów ciała do zamówienia. 


Zamówienie robimy według poniższego wzroru:

T-SHIRT 1 szt + personalizacja "macioch"
T-SHIRT 1 szt + personalizacja "katrin"
POLÓWKA 2 szt
Ja jestem chętny na koszulkę 1 typu

z nickiem czy bez ?

(17-12-2022, 22:45 PM)macioch napisał(a):
(17-12-2022, 22:34 PM)roy72 napisał(a):
(14-12-2022, 21:30 PM)macioch napisał(a): Cześć!

Po długich i ciężkich pertraktacjach z nowym wykonawcą koszulek udało się ustalić co następuje:

!!!WSZYSTKIE KOSZULKI CZARNE!!!

Zbieramy zamówienia na 2 typy koszulek:

1. Bawełniany T-shirt ze wzorem według starego projektu czyli logiem na piersi a na plecach dużą "rybką bez brzuszka" (zwaną także zeberką)  i dużym napisem cichlidae.pl
Tym razem nadruk będzie wykonany trwalszą metodą sitodruku (w poprzednich edycjach był termotransfer). Dodatkowo opcjonalnie jest nick pod logiem (tak jak było w poprzednich edycja). Login jest za dopłatą i wykonany będzie metodą termotransferu ( z powodu logistyki produkcji nie ma możliwości wykonania personalizacji koszulki sitodrukiem)

cena: 50zł + 10zł za nick metodą termotransferu (opcjonalnie) 

2. Bawełniana koszulka POLO haftowana https://faneo.net/na-zamowienie/koszulki-polo-z-haftem/. Koszulka szyta przez nich od zera wiec dokładnie na wymiary użytkownika. Wzrór ten sam czyli logo na piersi i tył tak jak w poprzednich z tym że bez nicków bo personalizacje tylko termotransferem a  to przy hafcie wyglądałoby ciulato (chyba żę ktoś się uprze to +10zł i może mieć dorobiony termotransferem nick) 


Swoje wymiary podacie mi drogą PW. Każdy kto zadeklaruje w temacie zakup  otrzyma ode mnie wiadomość PW w jaki sposób dokonać pomiarów ciała do zamówienia. 


Zamówienie robimy według poniższego wzroru:

T-SHIRT 1 szt + personalizacja "macioch"
T-SHIRT 1 szt + personalizacja "katrin"
POLÓWKA 2 szt
Ja jestem chętny na koszulkę 1 typu

z nickiem czy bez ?

Z nickiem
 
Podziękowania złożone przez:
#18
T-shirt 2 sztuki bez personalizacji
Polo 1 sztuka bez personalizacji
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Podziękowania złożone przez:
#19
T-shirt L x2 szt czarna
 
Podziękowania złożone przez:
#20
Moi drodzy sprawa wygląda następująco: Minimum logistyczne dla zamówień to po 30 sztuk (może uda się załatwić po tej samej cenie 25  sztuk). Dlatego też dajemy sobie czas do końca miesiąca i jeśli nie uda się uzbierać tego minimum  rezygnujemy z  koszulki na którą będzie mniej chętnych. Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że skoro po tak długiej przerwie jest tak mało chętnych to kolejna edycja będzie wuj wie kiedy i jak ktoś teraz nie zamówi to potem może już długo nie mieć okazji. Narazie mamy zamówienia na 14 T-shirt-ów i 7 polówek. [Obrazek: yyyy.gif]
wujek Macioch- wujek wszystkich polskich czerwieniaków
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości