• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Obsada do akwarium 120x50x50

#1
Witam, jestem na początku przygody z CA. Woda w zbiorniku już dojrzewa choć 200 litrów i cześć ceramiki mam z innego mojego akwarium. Pytanie mam jak w temacie. Posiadam już 5 sztuk nano oraz 6 sztuk cutteri wszystko młodziki. Czy gdy ryby dobiorą się w pary jest szansa zostawić po 1+1 z każdego gatunku i dołożyć parę meek? Czyli docelowo 3 pary.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Cześć @Krolik83 ,
Akwarium ma dobre rozmiary, ale to jak obsada się rozwinie musisz zostawić samej naturze. Może będziesz miał łagodne C. cutteri, ale istnieją szanse, że będą to diabły i będą tłamsić nanoluteusy. Na razie obserwuj jak dorastają, bo to jest super u centralsów Smile Meeki jeżeli już, to dołóż jak nayjszybciej, a potem ocenisz, który gatunek jest najbardziej antyspołeczny i wtedy ewentualnie zrobisz redukcję.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Ok dzięki za odpowiedz , czyli 5-6 sztuk meek dołożyć i czekać na rozwój wydarzeń? Choć nie ukrywam że są one moim drugim wyborem wolałbym panamius panamensis. Lecz w mojej okolicy(Wieliczka) nigdzie nie mogę znaleźć.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Tak, możesz dodać. Oczywiście w tej liczbie 3 gatunki nie mają tu szans jak sam wiesz, ale to już natura sama zadba o to Wink Panamius na pewno byłyby najlepszym wyborem na towarzystwo dla A. nanolutea, co sprawdziło już paru userów forum. Pytałeś czy ktoś nie ma ich tutaj na sprzedaż?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
W sumie tylko jednej osoby. Ale masz rację napiszę zapytanie w dziale kupno/sprzedaż. Dzięki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Jeżeli mnie pamięć nie myli to miał je na sprzedaż tylko Papja ale chyba już nie ma.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
No właśnie jego pytałem i nie ma.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Znalazłem na olx https://m.olx.pl/d/oferta/panamius-panam...QGRoP.html co sądzicie? Ale to i tak ponad 250 km a nie ma nic o możliwości wysyłki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Połączenie Łódź-Kraków jest, więc Damian powinien Ci wysłać ryby PKP. Te Panamius to czyste Rio Parti F2.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Jutro zadzwonię i zapytam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości