• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [K] Biotodoma wavrini

#1
Co tu dużo mówić, jak w temacie, 5-6 sztuk, najlepiej Wrocław, choć wiem że to raczej nierealne. Super jakby była wysyłka, na chwilę obecną nie mam możliwości poruszać się sprawnie po Polsce.
[-] Post Gotter otrzymał 1 polubień od:
  • Ruki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Mam stado 8 szt największe około 12 cm mniejsze 9cm, układ 2 samce reszta samic, jestem z Leszna a we wrocku bywam często. Cena rzuć na priv.
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Wciąż szukam Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Witam, mam 4 dorosłe sztuki  2 samce i 2 samice. Jedna z samic jest starsza, pozostałe są w tym samym wieku.
Co do ceny to moja oferta to 200 zł za całość. Problemem może być transport... ale myślę że moglibyśmy się dogadać..
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(05-12-2022, 14:52 PM)galimedes napisał(a): Witam, mam 4 dorosłe sztuki  2 samce i 2 samice. Jedna z samic jest starsza, pozostałe są w tym samym wieku.
Co do ceny to moja oferta to 200 zł za całość. Problemem może być transport... ale myślę że moglibyśmy się dogadać..

Poszło PW
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(05-12-2022, 14:52 PM)galimedes napisał(a): Witam, mam 4 dorosłe sztuki  2 samce i 2 samice. Jedna z samic jest starsza, pozostałe są w tym samym wieku.
Co do ceny to moja oferta to 200 zł za całość. Problemem może być transport... ale myślę że moglibyśmy się dogadać..

Czyli jednak wavrini pod młotek idą? Jakby transport nie był pilny to mogę pomóc, choć nie wiem kiedy teraz na Wrocław będę się wybierał.
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(07-12-2022, 14:40 PM)Sloma napisał(a):
(05-12-2022, 14:52 PM)galimedes napisał(a): Witam, mam 4 dorosłe sztuki  2 samce i 2 samice. Jedna z samic jest starsza, pozostałe są w tym samym wieku.
Co do ceny to moja oferta to 200 zł za całość. Problemem może być transport... ale myślę że moglibyśmy się dogadać..

Czyli jednak wavrini pod młotek idą? Jakby transport nie był pilny to mogę pomóc, choć nie wiem kiedy teraz na Wrocław będę się wybierał.

Jak dla mnie to jakieś pilne nie są, szykuje się na nie rok to mogę poczekać i dłużej, wiec z pomocy bardzo chętnie bym skorzystał. Oczywiście żeby nie było zapłacę. Pytanie tylko o jakich ramach czasowych mówimy i czy galimedesowi to pasuje.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Widziałem je w sklepie SKALAR w Poznaniu na Armii Krajowej, chyba 6 sztuk, cena ok. 30 jak się nie mylę.
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości