• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: OCALIC OD ZAPOMNIENIA, czyli wykopaliska w antykwariatach...

#6
[quote][quote='Killifish' pid='16319' dateline='1335964497']
Prawda, ze Moje akwarium wymiata? Warto ta pozycje polecac, bo mimo, ze stara, to stanowcza i nie poleca zadnych bigosow w zbiorniku a biotopy. I te rysunki - cudo Smile [/quote]

Tak, książkę można czytać jak komiksBig Grin. Mnóstwo rysunków i jedynie kilka kolorowych fotek, w tym jednego z moich ulubionych pyszczaków - Melanochromis johanni.

[quote]W antykwariacie byla w swietnym, idealnym stanie - mala plamka to nie problem, ksiazka RYBY W AKWARIUM H. Jakubowski, J. Ring. Nie pamietam ktore wydanie, bo ja mam trzecie z 83.[/quote]

Czy to jest taka zielonkawa książka w twardej okładce - z rysunkami bojownika i jeszcze jakiejś ryby (może skalara i/lub molinezji)? Przy opisie czerwieniaka dwuplamego jest tekst: "Ryba bardzo agresywna. W czasie tarła atakuje nawet dużo większych od siebie przeciwników" (jakoś tak)? Na końcu są kolorowe rysunki ryb? Jeżeli to jest ta książka, to wychowałem się na niej. Kilka lat temu wcięło mi ją (pewnie komuś pożyczyłem). Książka, do której mam absolutnie największy sentyment. Muszę ją miećSmile.

A czy ktoś poleciłby w Wawie jakiś dobry antykwariat?

Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
OCALIC OD ZAPOMNIENIA, czyli wykopaliska w antykwariatach... - przez Killifish - 02-05-2012, 13:49 PM
RE: OCALIC OD ZAPOMNIENIA, czyli wykopaliska w antykwariatach... - przez dator - 02-05-2012, 15:36 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości