• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Obsada 1400 l

#41
Perezy o których była już tu mowa albo jakieś mniejsze Anostomusy, o ile są takie gdzieś dostępne. Te ostatnia chyba byłyby najlepsze.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
Obawiam się że będziesz musiał pójść na kompromis i wybrać, albo ziemiojady albo mniejsze ławicowe kąsacze
540L - SA
540L - Malawi
540L - SA 
480L - Malawi 
480L - CA 
300L - CA - Amatitlania nanolutea F2
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
A Hyphessobrycon anisitsi lub columbianus? Są zdecydowanie większe od neonów.  Widziałem kilka filmów na YT, gdzie ładnie trzymały ławicę, ale nie znalazłem żadnego z tak pływającymi perezami...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
Moim zdaniem nie ma co demonizować łączenia w zbiorniku ziemków i kąsaczy. Każdy zbiornika jest inny i nie zawsze jesteśmy w stanie do końca przewidzieć, to co się w nim może zdarzyć Nigdy nie miałem altifronsów ale chociażby G.steindachneri spokojnie pływały ze zwinnikami Blehera czy H.columbianus- strat było zero. W naturze pływają również z P.reticulata i jajożyworódki dają radę:-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
 G.sveni  zjadaly wszystkie male kasacze a nawet kirysy ... za to acarichthys heckeli nie byly zainteresowane kasaczami
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
Ktos poleci ładne lki? :-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
l066 widoczne malo skryte l128blue fantom podobnie l204 tez fajne aktywne za dnia l183 tez ladne niedrogi chyba ze l114 do takiego zbiornika tyle ze malo go widac i jest  mocno terytorialny
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
Z mniejszych
L 397
L134

Z większych
Sturisoma aureum
Planiloricaria cryptodont
L114
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
Mnie się podobają green i blue phantom pleco oraz Baryancistrus beggini. Może nie są wybitnie wzorzaste, ale IMHO ciekawe zbrojki. Co kto lubi. Smile No i są nawet jako tako dostępne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#50
Ok dzieki, będę wieczorem przeglądał :-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości