• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kubełek do 450 litrów.

#1
Panowie i panie tak jak w temacie. Szukam kubełka do baniaka 150/50/60. Ktoś coś poleci?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
(20-06-2022, 11:45 AM)Skuggi77 napisał(a): Panowie i panie tak jak w temacie. Szukam kubełka do baniaka 150/50/60. Ktoś coś poleci?
W identycznym szkle mam ultramax 2000, mogę go polecić. Z czasem zrobił się jednak trochę głośny.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(20-06-2022, 13:02 PM)lukasz1717 napisał(a):
(20-06-2022, 11:45 AM)Skuggi77 napisał(a): Panowie i panie tak jak w temacie. Szukam kubełka do baniaka 150/50/60. Ktoś coś poleci?
W identycznym szkle mam ultramax 2000, mogę go polecić. Z czasem zrobił się jednak trochę głośny.
No właśnie z tą głośnością. Mi w sumie nie przeszkadza ale kobieta..... Jak sprawuje się prefiltr w tym kubełku ? Nie ukrywam że to bardzo ciekawe rozwiązanie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
U siebie w takim akwarium mam JBL e1501 i daje radę bez problemu już dobre 6/7 lat.

Wysłane z mojego moto g(60) przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Mam Ultramaxa 2000 w 240L. Zasypany cały matrix i inną ceramiką. Na początku był niezły młyn i musiałem go zdławić na 50%. Teraz jak się trochę przybrudził może chodzić na 100%. Obsada Severum i glonojady także kupa syfu. Prefiltr działa bardzo skutecznie ale szybko (tydzień) się ta gruba gąbka zapycha i ciężko ją doczyścić. Sama obsługa prefelitra bez zarzutu tylko trzeba wszystkie kroki robić zgodnie z procedurą. Mała uwaga lepiej prefiltr wkładać zalany wodą bo ma problem się odpowietrzyć
Filtr bardzo cichy, prawie nie słychać że pracuje.
Do 450L dałbym 2x Ultramax 2000
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości