• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sprzedam akwarium 180x60x60

#1
Cześć, mój akwarystyczny zapał wygasa, z racji tego postanowiłem sprzedać swoje największe akwarium.

Sprzedam akwarium 648 litrów razem z całym osprzętem, tj oświetlenie (lampa aluminiowa na modułach LED samsunga, sterowana przez TC 420), filtracja - sump z akwarium 112l, pompa jecod dcp 650 i kompletna hydraulika (rury pvc 32mm, zawory kulowe, zawór przeciwzwrotny, stelaż stalowy na 8 regulowanych stópkach.

Mankamenty: zabudowa stelaża i szyby nakrywowe są już zmęczone. Akwarium ma mały uszczerbek na jednym z narożników z tyłu. Sump jest zarośnięty kamieniem. Kable od lampy podpięte na wago bo jakoś nigdy nie zabrałem się za to żeby to polutować.

Akwarium cały czas funkcjonuje i sprzedaje je razem z obsadą, głównie brzanki denisona, kilka pielęgnic skośnopręgich i duży gibiceps. Piach, korzenie i rośliny oczywiście dorzucam.

Mogę sprzedać również bez życia, ale akwarium opróżnię dopiero po wpłaceniu zadatku (10% ceny) bo to cały dzień roboty.

Z uwagi na gabaryty tylko odbiór osobisty. Nie pomogę nosić, mogę tylko podpowiedzieć jak nosić, żeby nie rozwalić ;-) Samo szkło waży 90kg i jest nieporęczne, potrzeba 3-4 osób. Akwarium do obejrzenia w Krzeszycach.

Cena jest do negocjacji, ale negocjacje po oględzinach. Mogę sprzedać taniej bez stelaża.

Cena: 2500 pln.
Zdjęcia w ogłoszeniu olx: https://www.olx.pl/d/oferta/akwarium-180...PdbRY.html
Proszę mnie nie linczować, że nie są w załącznikach.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
2000 do rozsądnej negocjacji.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Samo szkło 350. 450 z sumpem, mediami i hydraulika. 750 jak chcesz jeszcze stelaż stalowy.
Lampa 250.
Pompa obiegowa z kontrolerem Jebao DCP 6500 350.

Rozważę inne oferty Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości