• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 40x40x40 dla apistogammy

#11
Mam już w piwnicy akwarium 80x40 pływają w nim mieczyki i muszę je przenieść do innego akwarium a dla macmasteri będzie przygotowany 80x40 kwestia tak naprawdę 2 tyg żebym ogarnol drugie akwarium i je przygotował
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Wczoraj wsadziłem do akwarium liście dębu i szyszki olchy no i zrobiła mi się herbata czy tak może być dodam że wyparzyłem wszystko w gotującej wodzie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Nie tylko może być, ale powinno byćSmile

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Teraz spojrzałem na wymiary akwarium. Jeśli są uwagi, a widzę że się takie pojawiają, że za małe dla apisto, a koniecznie chcesz coś w stylu tych ryb to może kąsacze Weitzmani? Wiem wiem, nie pielęgnica a często je polecam ale naprawdę jestem w swoich zakochany :p poza tym w 40x40 spokojnie dadzą radę albo samiec z haremem albo grupa tych ryb.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(24-02-2022, 10:39 AM)michal_kov napisał(a): Teraz spojrzałem na wymiary akwarium. Jeśli są uwagi, a widzę że się takie pojawiają, że za małe dla apisto, a koniecznie chcesz coś w stylu tych ryb to może kąsacze Weitzmani? Wiem wiem, nie pielęgnica a często je polecam ale naprawdę jestem w swoich zakochany :p poza tym w 40x40 spokojnie dadzą radę albo samiec z haremem albo grupa tych ryb.
Co do akwarium to przejściowo są w nim muszę przygotować 80x35 ale czasu brakuje a dziś jeszcze dostałem pyszczaki auratusa młode i znowu zbiornik zapchany i nie mam kiedy przygotować akwarium pod pielęgniczki, przygotowuje piwnice ok 20m2 mam narazie 2 akwaria 240l i 3 120l do tego 5 akwaria 60l pod krewetki wszystko na spokojnie po za dużo $$ narazie wydałem ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
A to mała aktualizacja


Załączone pliki Miniatury
                               
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości