• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [8. PCW] Lubiatów 2022

#51
Dzięki wszystkim za super spotkanie jesteście zaj... - dawno się tak nie bawiłem i to z taką ekipą. Już odliczam do następnego PCW Muza
[-] Post kojot99 otrzymał 1 polubień od:
  • piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
No jak zwykle tyle czekaliśmy na to spotkanie a ono jak zwykle przeminęło z wiatrem.
Dziękuje wszystkim za przybycie. Co niektórzy miłej bardzo pod górkę aby dotrzeć ale udało się.
Ekipa ze Śląska pięknie ubarwiła ten weekend za co im bardzo serdecznie dziękuje.

Poznaniaki też wstawili się super składem ale na nich to od zawsze można było liczyć.

W fotorelacjach najlepszy jest chyba Admin wiec nie będę mu się w robotę wpierd… Wink

Ode mnie kilka zdjęć i jak to zwykle bywa do za rok!!!!

   
   
   
   
   
   
   
   

p.s Czekam na jakieś usprawiedniliwienie Gorana dlaczego nie dojechał.
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
[-] Post tatakuby otrzymał 2 Lubię to od:
  • dzikakuna, Ruki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
I jeszcze kilka zdjęć.
   
   
   
   
   
   
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
[-] Post tatakuby otrzymał 2 Lubię to od:
  • dzikakuna, Ruki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
Łojciec piękne fotki Wink

Było świetnie, miłe spotkanie ze starymi ziomkami ale również bardzo fajnie było poznać ekipę z GSA - to powinno być już stałe połączenie.
Trochę szkoda, że niektórzy musieli być nieco krócej, Macioszka to mi w ogóle było żal bo nie dosyć, że przyjechał z przygodami, potem "zabili" mu forfitera to jeszcze musiał zmienić "lokal" przedwcześnie Sad

Mam nadzieję, że kolejne PCW będzie przynajmniej tak samo dobre i pojawią się nowe twarze Smile
Niestety nie mam żadnych zdjęć, upajałem się weekendem i starałem się aby telefon był po za zasięgiem moich dłoni Wink

PS. Robert, Michał, Paulinka, Macioszek - dawać mi na priv Wasze adresy - obiecałem wysłać Wam lokalny majonez  [Obrazek: rotfl.gif]  tyle jeszcze pamiętam
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
[-] Post filas otrzymał 2 Lubię to od:
  • kojot99, tatakuby
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
No to teraz czas na parę fotek ode mnie. Tak jak było już sugerowane od dawna, PCW w tym roku zaczęło się już w czwartek, i myślę, że taki trend zostanie utrzymany. Oczywiście nikt nikogo nie będzie zmuszał do wcześniejszego przyjazdu, ale Ci, co byli od czwartku do niedzieli dość zgodnie stwierdzali że to optymalna długość - można się nacieszyć towarzystwem a jednocześnie nie jest szkoda wracać w niedzielę Big Grin

Tym razem na spotkanie przybyłem jako pierwszy, ale tym razem w towarzystwie @Mike77 i @Chytry_Lisek oraz @kojot99 . Po łącznie 5 godzinach całkiem przyjemnej jazdy dojechaliśmy na miejsce. Po zostawieniu bagaży w domku, z którego widok był co najmniej zacny pojechaliśmy zrobić zakupy w Sławie i oczekując na kolejnych PCW-owiczów poszliśmy na plażę.

   

   

Nieco później przybył @tatakuby z Kingą i rozpoczęło się grillowanie.

   

W międzyczasie dowiedzieliśmy się, że Maciochowa skodzinka wyzionęła ducha, i miał przyjechać z Katrin dopiero później, za powodzenie misji mocno trzymaliśmy kciuki.

Dojechali kolejni uczestnicy, niektórzy byli witani iście po królewsku.

   

W końcu przybył Macioch z Katrin i można było zwodować forfitery. Ale jakież było to wodowanie - prawdziwe zawody, które dla jednego z forumowych krokodyli/aligatorów/kajmanów skończyły się tragicznie...

   
   
   
   
   
   

Muszę przyznać że kąpanie w jeziorze do prawie 22 jest o tej porze roku całkiem przyjemne Wink To było zakończenie 1. dnia, a przynamniej tej części podczas której robiłem jakieś zdjęcia.

Następnego dnia, czyli w piątek wybraliśmy się na wycieczkę rowerami wodnymi po jeziorze Sławskim. Oczywiście w jeziorze o tak czystej wodzie taka wycieczka musiała mieć cel - czyli zwiedzanie szuwarów po mniej zamieszkałej stronie. Tym razem zdobyczy nie stanowiły ryby ani rośliny, a mięczaki - czyli słodkowodne małże i ślimaki - rozdepki rzeczne.

   
   
   
   
   
   
   
   

Po powrocie z rowerków podczas obiadu nawiedziła okolicę burza, która wspaniale oczyściła powietrze, a potem zaczęli się zjeżdżać kolejni uczestnicy - Zosiek, @galimedes z rodziną, a na sam wieczór @Pigul71 i Alicja. Po rowerkach Łojciec potrzebował jak widać bardzo wyrafinowanego masażu.

   

Tym razem wieczorna kąpiel przypadła na późniejszą porę, a poburzowa aura była delikatnie rzecz ujmując sztormowa. Nocnych zdjęć pozwolę sobie nie zamieszczać bo nie mam dobrego prawnika, ale niewtajemniczonym powiem tylko tyle że ekipę zabawiał m.in. zawodowy chippendales oraz Brian Johnson z ACDC Big Grin

W sobotę musiał nas niestety opuścić Macioch z Kasią. Natomiast chętni/zdolni wybrali się wieżę widokową po północno-zachodniej stronie jeziora. Trasa była łatwa, ale dotarcie na miejsce takiej grupce trochę zajęło. Po drodze trafiliśmy na kilka klasycznych pojazdów (Uwaga: czwarte zdjęcie jest dedykowane @macioch ). Choć krajobraz wokół jeziora jest dość płaski, to widoki były bardzo urokliwe.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

W międzyczasie przyjechał @Sloma z rodzinką. Po delikatnie rzecz ujmując nieudanym posiłku w tzw. "restauracji" ośrodka, członkowie GSA wybrali się jeszcze na kajaki.

   
   
   
   
   
   

Później był czas na n-tego już grilka, a że Galimedes przyniósł jak zwykle ciekawe książki, również pogaduchy o rybach.

   
   
   

I w sobotę zabawa trwała do późnej nocy lub jak kto woli wczesnego ranka. Niedziela to dzień powrotu i 3 dni PCW niektórym dały się we znaki. Nawet Galimedes wpadł w filozoficzny nastrój obserwując małe okonie.

   
   

Potem nadszedł czas na pożegnania i zobowiązania do przybycia w przyszłym roku. Ja już nie mogę się doczekać.

   

I na tym kończę fotorelację z tegorocznego, ósmego już PCW. Podsumowując było to idealne spotkanie: miejsce znalezione przez Łojca było jednym z najlepszych, w których odbyło się PCW, zwłaszcza jeżeli chodzi o samo jeziorko. Pogoda była dosłownie wyselekcjonowana. Galimedes słusznie zwrócił uwagę na konieczność powrotu do prelekcji, i myślę że w przyszłym roku tak właśnie zrobimy.

Do zobaczenia za rok, mam nadzieję w jeszcze większym składzie  [Obrazek: papa2.gif]
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
[-] Post piotrK otrzymał 4 Lubię to od:
  • dzikakuna, filas, Ruki, tatakuby
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
Ale żałuję że nie udało mi się choć na samą sobotę podjechać. Może w przyszłym roku termin mi będzie bardziej odpowiadał.

Wysłane z mojego moto g(60) przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#57
(05-07-2022, 22:46 PM)-KUBA- napisał(a): Ale żałuję że nie udało mi się choć na samą sobotę podjechać. Może w przyszłym roku termin mi będzie bardziej odpowiadał.
Myślę, a nawet liczę że choć paru forumowiczów ma to samo podejście, więc... do zobaczenia Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#58
Nie ukrywam, że jechałem z pewnymi obawami ale "pierwsze razy" chyba tak mają Wink Myślę sobie - wykłady, seminaria, prelekcje i to w gronie takich fachowców, to tylko notatki będę robić.
Rzeczywistość przerosła najśmielsze oczekiwania choć notatki nie zrobiłem ani jednej Big Grin Zabawa i relaks w najlepszym wydaniu. Choć z drugiej strony - w gronie tak gryfnych frelek i fajnych karlusów nie mogło być inaczej Big Grin
Dziękuję Wam wszystkim serdeczne za ten czas. Jak tylko Bóg da za rok jestem z Wami znowu Smile
Dzięki chłopaki też za relacje - będzie do czego wracać jak mnie starcza pamięć zacznie zawodzić Big Grin




Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
[-] Post Mike77 otrzymał 2 Lubię to od:
  • kojot99, piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#59
Czołgiem!

Mam nadzieję że nikt nie pomyślał że nic nie piszę bo klasowa impreza przyćmiła mi PCW. Pisze dopiero teraz bo mam nieprawdopodobne urwanie d..głowy a poza tym jeszcze musiałem po tym wszystkim dojść do siebie. O ile od lat PCW jest dla mnie najważniejszym wydarzeniem w roku i jest dla mnie bardzo emocjonalnym przeżyciem to w tym roku mam taki emocjonalny roller coaster jak nigdy wcześniej. Bardzo żałuje że musiałem się wcześniej urwać i paradoksalnie nie żałuję ani trochę. Nie potrafię wskazać która impreza było lepsza, obie były fantastyczne. Dziękuję Wam bardzo kochani

Jako stary weteran wielu PCW (było to moje 6-ste) podzielę się moimi przemyśleniami:

Po pierwsze: miejscówka petarda. Były: domki obok siebie (i to bardzo fajne domki), jezioro parę kroków od domków, cisza i spokój niemal jakbyśmy byli tam sami (innego zdania jest zapewne reszta wczasowiczów z domków dalej), jezioro idealne do rejsów rowerami wodnymi i kajakami (wąskie i długie z urozmaiconą linią brzegową). O jadłodajni nic nie będe pisał bo przy tych wszystkich zaletach nawet ona nie jest wstanie wpłynąć na ogólny odbiór miejscówki. I za to wielkie dzięki i szacun dla Łojca bo ogarnietę było na 6-stkę z plusem i fallusem.

Po drugie: Miejscówka to jedno ale najważniejsi są ludzie i tu też mimo słabej frekwencji forumowiczów w tym roku, skład był rewelacyjny. Bardzo brakowało mi tych którzy nie dali rady dotrzeć, ale wszyscy którzy byli dołożyli coś wielkiego do tego że niezmiennie jak co roku czuję że spędziłem cudowny czas wśród bardzo bliskich mi osób. Mocno liczę na to że delegacja GSA będzie już stałym elementem PCW tym bardziej że sztama C.pl i GSA zawarta jeszcze w czasach świetności imprez na Ceglanej ma przecież piękną i bogatą w procenty historię. Co do ludzi to jeszcze taka ciekawostk,a kolejny tradycjny piękny akcent : Co roku poznaję kogoś na PCW i co roku bardzo się ciesze z tej nowej znajomości. W tym roku był to Michał.

Po trzecie: Segment taneczny- Chyba po raz trzeci na PCW. Kolejny fajny element który mam nadzieję wpisze się na stałe w harmonogram wakacyjnych rozrywek pielęgnicomaniaków. W Brennie było wyjście na dyskotekę, w Karolinowie dancing z emerytami i kurs salsy z Galimedesem a w tym roku mieliśmy fantastyczną potańcówkę bogatą pokazy męskiego tańca erotycznego. Mam nadzieję że dancingi już z nami zostaną.

Po czwarte: Czwartek. Temat przerabiany od kilku lat. Wszystko idzie w kierunku rozpoczynania impezy w czwartek. I bardzo dobrze ja za rok na pewno jestem od czwartku. No i na pewno do niedzieli ;P.

Po piąte sport: Znów udało się spędzić czas bardzo aktywnie. Było pływanie były rowerki wodne, wy mieliście jeszcze wycieczkę i kajaki. To wszystko super ale powtórze się po raz kolejny: Strasznie chciałbym powtórzyć mecz w noge taki jak był złotym potoku. Kolejne PCW bez mecza i mam nadzieję że za rok będzie Wink


Jeszcze parę spraw:

Filas już wysyłam adres na priv Big Grin

Łojciec super fotki Big Grin

Kobuz super fotorelacja, ale nie musiałeś wrzucać zdjęcia tej pięknej zdrowej siostry mojej śp. przyjaciółki



Dziekuje Wam wszystkim za wspólnie spędzony czas do zobaczenia za rok na kolejnym PCW i mam nadzieję że z wieloma z Was dużo wcześniej przy jakiejś innej okazji.
wujek Macioch- wujek wszystkich polskich czerwieniaków
[-] Post macioch otrzymał 2 Lubię to od:
  • filas, piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#60
Słomki też dziękują. Było super i mogę powiedzieć że nawet za dużo śmiechu, mięśnie brzucha czułem dość długo ;-).
Miejscówka super, jeziorko piękne i woda wspaniała. Nawet domki niezłe, czyste. Gratulacje dla Piotra.
Tylko...szkoda że tak krótko byliśmy, no ale się udało.
Pozdrówka dla Was wszystkich.
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
[-] Post Sloma otrzymał 3 Lubię to od:
  • filas, piotrK, tatakuby
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości