• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [8. PCW] Lubiatów 2022

#31
Hejka ja też bym się pisał tylko jest sprawa zabrał bym się z Kobuzem w czwartek lecz oni mają na tą chwilę komplet w domku. Stąd moje pytanie czy jest ktoś też od czwartku i mnie przygarnie? Ps. nie chrapie w nocy   Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(06-04-2022, 20:32 PM)kojot99 napisał(a): Hejka ja też bym się pisał tylko jest sprawa zabrał bym się z Kobuzem w czwartek lecz oni mają na tą chwilę komplet w domku. Stąd moje pytanie czy jest ktoś też od czwartku i mnie przygarnie? Ps. nie chrapie w nocy   Wink

Proponuje namiot lub jedna nocka pod gwiazdami Big Grin Bo my mamy komplety w domkach Big Grin
A tak na serio. Jak współlokatorzy pozwolą ci przekimać w kuchni na kalimacie to ośrodek nic do tego mieć nie będzie. 
A zapewniam Cię że ja z ekipą jestem w stanie postawić ci w tej kuchni łóżko na jedna noc. Także nie dygaj Wink 


p.s  Kiedys na ŚWA chyba z Adminem pożyczyliśmy (zaj......liśmy) w porozumieniu z Recepcjonistką łóżko dla naszej koleżanki Gosi Smile 
Uzyskaliśmy na urodę osobistą klucze od zamieszkałego pokoju  przez kolegów  Czech i pożyczyliśmy nieużywane łóżko Big Grin
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
(06-04-2022, 21:11 PM)tatakuby napisał(a): Kiedys na ŚWA chyba z Adminem pożyczyliśmy (zaj.....liśmy) w porozumieniu z Recepcjonistką łóżko dla naszej koleżanki Gosi Smile 
Uzyskaliśmy na urodę osobistą klucze od zamieszkałego pokoju  przez kolegów  Czech i pożyczyliśmy nieużywane łóżko Big Grin

Legenda niesie że Czesi po dziś dzień zastanawiają się, czy byli w pokoju 2-, czy 3-osobowym Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Łojciec jo nigdy nie dygom . Podobno Admin mnie przekimie na zoli . Także proszę o rozlokowanie mnie od Piątku.
[-] Post kojot99 otrzymał 1 polubień od:
  • piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
A tam jest 3 łóżka + kanapa czy 5 łóżek? Bo na zdjęciu widziałem kanapę a domki są podpisane jako 4/5 osob
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Jedno Dwuosobowe łóżko i trzy jednoosobowe. Do dowolnej konfiguracji :p
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
[-] Post tatakuby otrzymał 1 polubień od:
  • piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Ja niestety nie przyjadę z rodziną w tym roku. Choć jakby się znalazło jeszcze jedno miejsce to przyjechałbym sam.
Jumpeveryone
[-] Post Zimna Zośka otrzymał 1 polubień od:
  • kojot99
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Witam, przelew poszedł. Do zobaczenia!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
[-] Post galimedes otrzymał 2 Lubię to od:
  • filas, piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Zaksięgowane Smile
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
[-] Post tatakuby otrzymał 1 polubień od:
  • galimedes
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Siemka
Panie i Panowie chciałbym poinformować że zaliczka za pobyt została wpłacona a wiec domki ostatecznie zarezerwowane.
Osoby które są dopisywane do domków Pigula lub Maciocha proszę o nierozliczenie się przed przyjazdem , ponieważ noclegi będą mobilne Wink Znaczy sie jeden duży domek być może uda sie przygotować z czterema łóżkami pojedynczymi wiec rozliczenia wasze mogą wziąć w łeb Big Grin
Wszystkiego dowiecie sie na miejscu Papa
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
[-] Post tatakuby otrzymał 3 Lubię to od:
  • galimedes, piotrK, Zimna Zośka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości