• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Obsada do 240

#11
(23-02-2022, 13:52 PM)Papja napisał(a): Wysyłka to nie problem jak mamy połączenie, puściłem PW. Żeby nie było zbyt dużego off-topu to dopiszę, że polecam dodatkowo też drobnoustki, przy reszcie obsady i tak nie odchowasz narybku więc możesz pójść w Nannostomus beckfordi- to nie jest typowa ławicówka i mają bardzo ciekawy behawior a hodowlana czerwona forma naprawdę robi wrażenie wizualne Smile.
Nie mogę odpisać PW bo mam za mało postów, może po tym się uda. Te drobnoustki często polecane, trzeba zobaczyć dlaczego, chociaż w planach miałem miedzika.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Miedziki będą się mieszać ze zwinnikami, a Nannostomus pływają wyżej Wink
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
[-] Post Papja otrzymał 1 polubień od:
  • Maruda
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(23-02-2022, 18:18 PM)Maruda napisał(a):
(23-02-2022, 13:52 PM)Papja napisał(a): Wysyłka to nie problem jak mamy połączenie, puściłem PW. Żeby nie było zbyt dużego off-topu to dopiszę, że polecam dodatkowo też drobnoustki, przy reszcie obsady i tak nie odchowasz narybku więc możesz pójść w Nannostomus beckfordi- to nie jest typowa ławicówka i mają bardzo ciekawy behawior a hodowlana czerwona forma naprawdę robi wrażenie wizualne Smile.
Nie mogę odpisać PW bo mam za mało postów, może po tym się uda. Te drobnoustki często polecane, trzeba zobaczyć dlaczego, chociaż w planach miałem miedzika.
Miedziki pchają się tam gdzie nikt ich nie chce ,mogą stresować apisto .Swoją grupę wydałem z tegoż powodu.
[-] Post stefan212020 otrzymał 1 polubień od:
  • Maruda
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości