• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zebry FO

#21
Zobek, niestety nie mam tych zdjęć.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Poniewaz filmik mi gdzies zginal przy wyslaniu poprzedniego posta, zalaczam jeszcze raz:



Kolorowa zebra w pelnej krasie :-)
Nechor
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Muszę przyznać, że samiczka ma ładne kolorki, ale standardowo ubarwione zebry(szczególnie te w ciemniejszych odcieniach) bardziej mi się podobają. Smile Może to przez te kolory ,ale mam wrażenie, że zebry z filmiku mają troszkę inną budowę.
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Mam te same wrazenia odnosnie kolorow. Cukierkowe kolory zupelnie do charakteru zebry nie pasuja :-) I tak samo jak ty, lubie ciemnie osobniki, badz tez jasne, ale z jaskrawo odznaczajacymi sie, smoliscie czarnymi, wyraznymi paskami. No i pysk - musi byc czarny :-)

Co do budowy - juz pare razy niesmialo zaczynalem tego typu dyskusje. M.in. tutaj - na temat ksztaltu glowy akary pomaranczowopletwej. Widze tez golym okiem u siebie, ze zebry w obrebie jednego pokolenia rosna na bardziej krepe, badz tez wydluzone. Moj samiec jest dosc "wysoki", samica (inne zrodlo) jest bardziej smukla. Nie jestem biologiem, ani ekspertem w dziedzinie budowy, ale mam podejrzenia, ze masowe rozmnazanie w obrebie kolejnych miotow moze wprowadzac takie zmiany w budowie.
Nechor
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości