• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 250 Ameryka Południowa

#11
Sorry za jakieś błędy, a może nie ogarniam. Poniżej link do nagrania

[-] Post Hicham otrzymał 2 Lubię to od:
  • Darek, piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Bardzo fajnie to wygląda, ale dorzuciłbym więcej "chrustu' i liści na dno. Macmasteri świetnie się prezentują.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Chrustu i liści aż tak mało nie ma, wiele ląduje za korzeniami i ich nie widać a niektóre liście się rozpadły. Stwierdziłem, że tam gdzie spadnie tam będzie, w Amazonce nikt tego nie układa  Big Grin zauważyłem, że neony lubią przebywać w tej części mniej zagraconej i nie zacienionej. A chyba wszystkie rybki jeszcze urosną z Akarami na czele. Jak coś to gałęzie wierzby się suszą i na czerwiec będą gotowe. Liście dokładam co jakiś czas, te z katepangu po 2 miesiącach są szkieletem chociaż to zależy gdzie leżą. Nie chcę też zagracać tej części gdzie jest piasek dla komfortu kirysków (myślę o dokupieniu 2 sztuk by było 5).
Problem mam z zacienieniem, rośliny pływające nie chcą rosnąć i nie wiem dlaczego. W podłożu czy na korzeniach wszystko rośnie nawet lepiej niż myślałem. Zacząłem ok miesiąca temu dodawać azot i potas ale nic się nie zmieniło. W ogóle mam wrażenie, że nic się nie zmieniło bo zielone korzenie tworzyły się wcześniej. Marzył mi się tak w 2/3 dywan z roślin pływających robiących cień. Jako, że po majówce zrobię czyszczenie kubełka przed tym zabiegiem chce dodać wody z armatki torfowej. Tak kilka litrów na podmiankę by zabarwić wodę i obniżyć lekko ph, obecnie pokazuje 6,8-7 ale to wynik z paska także tego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości