• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Blackout

#21
Póki co zaufanie do nauki przynosi jakby nie patrzeć całkiem duży postęp Smile


Swoją drogą - stosując Twoją narrację kim dla ciebie jest dr Harari jesli nie autorytetem, którego słowa obierasz za swój głos w jakieś tam sprawie? Czy znasz jego intencje? Dlaczego o tym pisze? Inna sprawa, miłośnicy zdrowego rozsądku nie wierzą w naukę a wierzą w jeszcze póki co nieosiągalne technologie która wspomniana nauka miałby wytworzyć. To mnie zawsze zastanawiało. Swoją drogą, swego czasu lubowałem się w oglądaniu filmów z żółtymi napisami. Dobra rozrywka Smile Ale to nie forum do tego typu dyskusji chyba, poza tym boję się, że mam do czynienia z emocjonalnie zaangażowanym. A tam gdzie w dyskusji miałyby pojawiać się emocje - tam raczej stronię przebywać.
 
Podziękowania złożone przez:
#22
Oj, żebyście tak pisali na forum o rybach, to by było fajnie Wink Mam nadzieję że dyskusja w tym wątku nie będzie się zbytnio rozwijać, bo zima dobiega końca, a tytułowy "blekałt" jakoś nie nastąpił Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
#23
(08-03-2022, 20:10 PM)piotrK napisał(a): Oj, żebyście tak pisali na forum o rybach, to by było fajnie Wink Mam nadzieję że dyskusja w tym wątku nie będzie się zbytnio rozwijać, bo zima dobiega końca, a tytułowy "blekałt" jakoś nie nastąpił Wink

Ja już jak napisałem - skończyłem Smile
 
Podziękowania złożone przez:
#24
Kontynuujcie, Kobuza nie słuchajcie! Filmiki z youtube, żółte napisy, doktor Harakiri, robi się ciekawie. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
#25
Ostatni post usunięty. Powód: post sprzeczny z pkt. II.4. Regulaminu forum.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez: michal_kov , novi
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości