• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Instagram C.pl

#11
Prawda jest taka, że nawet taki antyspołecznościowiec jak ja bez fb znalazłem to forum. Więc jak ktoś naprawdę potrzebuje rzetelnych informacji, to wcześniej czy później tu trafi. Nie mając oczywiście nikogo konkretnego na myśli to czy naprawde chcemy tu ściągać wszelkie plewy? Wiem, że z czasem same się odsieją, bo jednak bycie tu i udzielanie się jest bardziej wymagające niż na fb.
A tak bardziej obrazowo..... to lubiący whisky nie podyskutuja o niej z tymi co piją wszystko co tylko sponiewiera A tym bardziej z tymi co o niej i innych trunkach tylko słyszeli Smile
Ale jeśli tylko ktoś ma czas i chęci zajmować się tym insta to ja jestem za A nawet przeciw Smile

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
@Goran jednak dużo ludzi nie szuka informacji via Google czy inne fora tematyczne. Siedzą w fejsbukowych czy innych bańkach informacyjnych i nie przychodzi im na myśl szukanie czegoś nowego. Bardzo duży exodus użytkowników był z powodu popularyzacji grup na fejsbukui tam informujemy o naszym forum i zachęcamy do odwiedzin.
Przy braku napływu nowych użytkowników forum wpada w stagnację, a im więcej aktywnych(nawet miernie, ale aktywnych) tym lepiej.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(15-11-2021, 11:10 AM)Ruki napisał(a): ... a im więcej aktywnych(nawet miernie, ale aktywnych) tym lepiej.

... ja tam mogę zaraz aktywność rozkręcić ale w Poznaniu na starówce mamy pręgierz i coś czuję, że pewna "delegacja" siłą by mnie tam przykuła Wink

Dla mnie instagram ma mniejszą "moc" niż FB ale być może nie jestem w temacie na tyle "głęboko". Jednak jeżeli ma to przynieść oczekiwane skutki i ktoś ma na to energię to w sumie czemu nie Wink 

Ruki jaka to jest ta kasa na wydanie żeby FB promował Nasze forum?
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Za droga impreza dla nas, 35-50 zł za tydzień promocji jednego posta. Zasięg przez czas trwania 5-7k odbiorców, czyli nic.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
No to faktycznie opcja dla zamożnych "inaczej" Sad
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Bo jest to oferta komercyjna, dla firm. Jak jesteś firmą to sobie możesz budżet na e-commerce przeznaczyć. Big Grin

My jak trafimy z postem to mamy nawet 10-15k oglądnięć posta, więc tym bardziej się nam to nie składa. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
(15-11-2021, 22:16 PM)Ruki napisał(a): ... jak trafimy z postem to mamy nawet 10-15k oglądnięć posta...

no właśnie, to konkret - a jak to jest w porównaniu z instagramem?
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Nie ma co na razie porównywać, konto na FB mamy kilka lat i mamy blisko 4k fanów. Na instagramie mamy jak na razie... 93. Ale ilość reakcji(lajki i komenty).... ZBLIŻONA!
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Dokładnie, sądzę, że przy regularnych postach na Insta szybko zwielokrotni się liczba obserwujących; na początku Facebooka zapraszaliśmy wszystkich znajomych do "polubowania" naszej stronki, dopiero z czasem się to rozkręciło samo. A na Instagramie dzięki hasztagom ludzie wpadają na nas sami.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Jakby co, moje foty też można spokojnie wykorzystywać.

Insta ma duży plus w stosunku do FB - znacznie lepiej łapie zasięgi po hasztagach. Na FB ludzie szukają dłuższych treści (dziwnie to brzmi Big Grin ) i dyskusji. Na insta liczy się obrazek i opis (byle dość krótki). Sam się mocno wzbraniałem przed założeniem insta, ale po jego założeniu zasięgi dla swoich zdjęć mam znacznie szersze niż na fb i przede wszystkim znacznie łatwiej buduje się grono odbiorców o sprecyzowanym konkretnie temacie poszukiwań. FB jest mniej uporządkowany.
[-] Post fazi_poz otrzymał 1 polubień od:
  • piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości