• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Niespodziewane 70L - [obsada? propozycje?]

#51
(24-10-2021, 16:30 PM)Papja napisał(a): Bo nie widzę sensu w utrudnianiu sobie życia, gdy "zamiennik" nie jest możliwy do zidentyfikowania jako coś innego [Obrazek: bezradny.gif]

oooeeejuuu... Nie wiem jak to skomentować... może tak? - "Fajnie, że masz większe doświadczenie niż mniej doświadczeni od Ciebie."
Nie obraź się, ja nie jestem człowiekiem, który lubi się kłócić, jednak Twoja wypowiedź miała dość arogancki wydźwięk.. to chyba nie powinno tak działać..co?  [Obrazek: kwadr.gif]
Szanuje Cię za wiele rzeczy, które przeczytałem i zobaczyłem na tym forum.. i Ty też mógłbyś uszanować to, że ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś nowego, starając się uniknąć głupich działań. 
Obiło mi się o oczy, że rośliny z Tanganiki były kiedyś dostępne.. i tym samym chciałem je zdobyć do swojego baniaczka... - i wydaje mi się, że jest to poprawne myślenie, przy chęci zrobienia jak najbardziej "biotopowego" zbiornika.
Wystarczy napisać jak sprawa wygląda... pomóc... wytłumaczyć.. nakierować... doradzić... 
Jednak sugerowałbym nieco milej niż: 
(24-10-2021, 14:57 PM)Papja napisał(a): Ja bym się tak nie odważył zasadzić nurzańca bez certyfikatu pochodzenia prosto z Tanganiki   Blush

a pomijając to, że miało to dość niemiły wydźwięk... to dziękuje za naprowadzenie. he he  [Obrazek: haha.gif]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
Ale się ludzie w internecie delikatni ostatnio zrobili, żeby każdą żartobliwo-ironiczną odpowiedź brać za wielką złośliwość Tongue. W każdym razie, widać moja metoda działa, bo na moją odpowiedź zwróciłeś uwagę Big Grin
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
UPS... muszę zapamiętać gdzie nie wolno żartować Smile Huh

520 l  - CA - P. panamensis + A. nanolutea + X. helleri Rio Jalapa
Fishhotel :
144 l - WA -A. thomasi F1
144 l - WA - P. kribensis "Lokunje" F1
144 l - CA - T. socolofi + P. salvatoris
96 l - WA - zbieranina
54 l - WA - N. transvestitus
+ Miejsce na coś nowego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
Cytat:Ale się ludzie w internecie delikatni ostatnio zrobili  
[Obrazek: rotfl.gif]
Żartujcie sobie do woli no... przecież nie ma żadnego problemu...  Internety majo to do siebie, że nie zawsze wiadomo jak poprawnie odczytać/odebrać daną treść. 
Czego idealny przykład mamy w ostatnich trzech postach.  [Obrazek: haha.gif]
 
(24-10-2021, 18:16 PM)Papja napisał(a): Ale się ludzie w internecie delikatni ostatnio zrobili, żeby każdą żartobliwo-ironiczną odpowiedź brać za wielką złośliwość Tongue. W każdym razie, widać moja metoda działa, bo na moją odpowiedź zwróciłeś uwagę Big Grin
 
Działa działa!  Dlatego też podziękowałem! 

To co? Najzwyczajniej Vallisneria spiralis będzie ok? Ceratophyllum demersum chyba też pasuje...? Czy Waszym zdaniem lepiej nie dodawać żadnych roślin?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
Nurzaniec czy rogatek pasują, jak tobie będą odpowiadać to dodaj, bo tym rybom to raczej wsio. Ja u swoich muszlowców mam teraz rogatek i mi się podoba.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
To chyba już czas na zamknięcie tego tematu i założenie innego w odpowiednim dziale.. no nie? 
Dziękuje wszyskim za zaangażowanie i podpowiedzi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości