• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie! [Vol.4]

#31
(04-07-2022, 18:26 PM)Chytry_Lisek napisał(a): Hej Smile W związku z tym, że spędziłam z wami super (długi) weekend to zdecydowałam się zarejestrować. Nazywam się Paulina, akwarystyką zajmuje się dosyć długo, ale nie hoduję pielęgnic (niestety). Ale może kiedyś ^^ Aktualnie mam dwa zbiorniki 25 litrów: jeden z krewetkami Yellow Neon, a w drugim mam czerwone platki i otoski. Jestem pod wrażeniem tego jak wspaniali ludzie tworzą to forum. Cieszę się, że miałam was okazję poznać osobiście, a w szczególności Łojca Wink ). Miłego!

I My Ciebie serdecznie witamy w naszych skromnych progach!!!  [Obrazek: hejka.gif]
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
[-] Post tatakuby otrzymał 1 polubień od:
  • Chytry_Lisek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(04-07-2022, 18:26 PM)Chytry_Lisek napisał(a): Hej Smile W związku z tym, że spędziłam z wami super (długi) weekend to zdecydowałam się zarejestrować. Nazywam się Paulina, akwarystyką zajmuje się dosyć długo, ale nie hoduję pielęgnic (niestety). Ale może kiedyś ^^ Aktualnie mam dwa zbiorniki 25 litrów: jeden z krewetkami Yellow Neon, a w drugim mam czerwone platki i otoski. Jestem pod wrażeniem tego jak wspaniali ludzie tworzą to forum. Cieszę się, że miałam was okazję poznać osobiście, a w szczególności Łojca Wink ). Miłego!

Siema! Myślę, że już po krótkim pobycie na forum postawisz kolejny baniak np. dla pielęgniczek Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
[-] Post piotrK otrzymał 1 polubień od:
  • Chytry_Lisek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Witam wszystkich, nazywam się Łukasz. Do akwarystyki powróciłem po 8 latach przerwy. Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Hej, tu Paweł.

Odpaliłem niedawno wymarzony baniak 720L. Zawitałem do Was na forum ponieważ szukam informacji niezbędnych do stworzenia moim przyjaciołom (Rocio Octofasciata i Vieja Melnura) domu w którym będzie im się dobrze mieszkało.
Generalnie do tej pory działałem na małych baniakach (240L max) i obecny (z sampem) jest dla mnie sporym wyzwaniem. Przerabiałem już różne pielęgnice a w akwarystyce siedzę od 30 lat (z krótką 5letnią przerwą).
Forum spore więc pewnie sporo czasu mi zajmie jego przestudiowanie ale pewnie sporo się dowiem. 

PS> jeśli ktoś ma chęć i chce podzielić się informacjami na temat filtracji w sumpie (wkłady itp.)  to chętnie porozmawiam w "kuluarach".

pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Witaj i jak najbardziej zapraszamy do zadawania pytań o filtrację w dziale technicznym, a akwarium możesz pokazać w prezentacjach Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
witam, tu Natan. [Obrazek: papa2.gif]
aktualnie ze względy na przeprowadzki mam tylko 3 akwaria:
30l szczupieńczyki dageta i kilka hybryd gupika endlera i pawiego oczka 
25l gupikarium z endlerami 
15l samiec bojownika
Ale jestem w czasie przygotowań do założenia 300l z żyworódkami i pielęgnicami z CA i do tego składam regał na nowe akwaria  [Obrazek: rotfl.gif]
Pozdrawiam serdecznie!!!  Big Grin
10l - Neocaridina davidi “White Pearl„
15l - puste
25l - Grupa hybryd Poecilia wingei x Poecilia reticulata
30l - Puste 
30l - Kotnik do rozmnażania i odchowu (Aktualnie młode Corydoras paleatus)
112l - Grupa Corydoras paleatus i grupa Poecilia wingei
300l - Grupa Poecilia sphenops, grupa Xiphophorus hellerii, 3 pary Amatitlania septemfasciata, grupa Ancistrus sp.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Siema zapraszamy do czytania i pisania na forum.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez: Diler GMO
#38
Hej, jestem Marek, jako dziecko miałem w domu rodzinnym 2 spore akwaria, a teraz zabieram się do powrotu do dawnej pasji już w swoim domu Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Siema @nogodi zapraszamy do czytania i pisania na forum!
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
(15-10-2021, 14:11 PM)Martinezio napisał(a): Poprzedni wątek zebrał ładny wynik ponad 1000 postów Smile
Czas otworzyć nowy rozdział.

Serdecznie witamy nowych użytkowników. Zapraszamy do krótkiego przedstawienia się tutaj Smile

Witam kolegów akwarystów,moja pasja którą zaszczepił mi mój śp.tata trwa ponad 40lat. [Obrazek: haha.gif]
[-] Post jacek71serwus otrzymał 2 Lubię to od:
  • mimo12, piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości